Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak Debreceniek szülhetnek a...

Csak Debreceniek szülhetnek a klinikán, vagy a vidékiek is mehetnek oda?

Figyelt kérdés
Jelenleg debreceni vagyok, de mire szülök lehet, hogy vidéken fogok tartózkodni.
2019. febr. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Nincs törvényileg szabályozva ki hol szülhet
2019. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenki az (akár ideiglenes) lakcíme szerinti kórházhoz tartozik. Egyébként szabad orvosválasztás van ugyan, de hivatkozhatnak kapacitáshiányra. Beindult szüléssel mindenhol ellátnak. Kérdés, hogy ha bármi miatt mentő visz vagy be kell hamarabb feküdnöd, vagy naponta járni vizsgálatra és ott indul be és hasonlók, akkor fogadnak-e nem körzetesben is. Ha van fogadott orvosod a kinézett kórházban, aki beleírja a kiskönyvedbe, hogy fogad a kórház, akkor biztos mehetsz. Ha nincs, de már odajártál a terhesgondozásra, amikor még oda tartoztál, szerintem jó eséllyel senki nem fogja ellenőrizni, hogy miért nem váltottál helyszínt.
2019. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidékiként is szülhetsz ott. Innen Berettyóújfaluból is sokan oda járnak dokihoz, meg szülni, pedig körzetileg a helyi kórhához tartoznak.
2019. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgozik a fogadott orvosod, bárhonnan mehetsz oda szülni. Találkoztam már szegedivel is a klinikán (terhespatológián feküdt).
2019. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ott van a fogadott dokid akkor igen. Orvos nélkül nem igazán szokták fogadni a kórházak az embert ha nem oda tartozik.
2019. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Böbe1990 ***** válasza:
Fogadott orvos nélkül is mehetsz a klinikára nyugodtan, senki nem fog elküldeni. Én is vidéki vagyok.
2019. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó azért érdeklődje meg...ismerősöm elküldték.
2019. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!