Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófajasok vagy szülés...

Jóslófajasok vagy szülés beindulása? Hogy döntöd el?

Figyelt kérdés

Második babámat várom és tök idiótán érzem magam, hogy tartok tőle, hogy észre veszem e időbe ha beindul a szülés.


Első szülésemnél reggel felkeltem és redszertelen fajasaim voltak nem is erősödtek(gondoltam jósló fájások). Aztan estére hirtelen redszeres erős fajasaim lettek kb 3 percesek és onnantól fogva minden nagyon felgyorsult, épp hogy beértünk a kórházba.

Tartok tőle hogy most is ez lesz. Hetek óta vannak jósló fájásaim ma töltöttem a 37.hetet szóval most már tenyleg bármikor jöhet. Ma is egésznap görcsölök de rendszertelenül a derekam is fáj.

Volt valaki hasonlóhelyzetben?


2019. febr. 22. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a jósló elmúlik meleg zuhanyra.

Azért írom, hogy elvileg, mert valahogy sosincs kedvem fájásokkal zuhanyozni. Egyrészt félek hogy ki se tudok szállni a kádból, másrészt itthon van a "nagyobb", nincs időm mellette.

Úgyhogy ugyanebben a cipőben vagyok. Az első szülésnél elfolyt a vizem.

36+2, 3 hete jóslózok

2019. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok mint te. Második gyerek és már az elsőnél is azt mondták, hogy tudni fogom és semmi mással nem téveszthető össze...nekem tágulásos vérzés volt az első jel, nem éreztem kb semmit. Emiatt én is izgulok picit, hogy tudni fogom-e, hogy mikor kell menni. Szóval nem vagy hülye szerintem :) nekem amúgy a védőnő azt mondta, hogy meleg vizes tuhanyt kell venni, ha jósló, akkor elmúlik, ha igazi, akkor nem múlik el a zuhanytól.
2019. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!