Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valakinek van tapasztala hogy...

Valakinek van tapasztala hogy asztmás kismama szülhet természetes úton?

Figyelt kérdés

Elterveztük hogy babát szeretnénk férjemmel, én asztmás vagyok nagyon rég óta..

Felmerült bennem hogy vajon így szülhetek természetes úton vagy csak császárral?

Köszönöm aki tud tapasztalatot mondani!


2019. febr. 22. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szültem, fel se merült a császár. De nekem nem súlyos, nem tudom akkor mi lett volna. De laikusként szerintem egy esetleges altatás (ami ha nem jön össze az érzéstelenítés, akkor felmerül császárnál) szerintem veszélyesebb asztmásként.
2019. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég súlyos aszthmám van, 3 éves korom óta. Most 28 vagyok. 2 gyereket szültem teljesen komplikáció mentesen. Mikor beindult a szülés eszembe sem jutott, hogy aszthmás vagyok. Most a 3. Babámmal vagyok terhes, most nehezen bírom, 1 hete csak fulladok. Az évek alatt sokat híztam, valószínüleg most a súly, plusz a terhesség együtt betett. Most is spontán szülésre készülök.

A 2. Fiam születése uzán 1 héttel annyira befulladtam, hogy sürgősségire kerültem. 1 hét után saját felelősségemre hazajöttem. Szörnyű volt, addig nem láthattam a gyerekeket, főleg, hogy a kicsi anyatejes volt, amit a kórházban fejtem, azt meg borítottam ki a lefolyóba a gyógyszerek miatt.

2019. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Súlyos asztmás kismama ismerősöm csak császárral született, szóval ez a súlyosságától függ, érdemes majd a kezelőorvosoddal beszélni róla.
2019. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 krisztina24 ***** válasza:
Szia. 02.14-én, altatásos sürgősségi császárom volt, asztmás vagyok. Muszáj volt az altatás,mert a spinális érzéstelenítés nem hatott. Panaszom nem volt, nem volt gond az altatással,utána kicsit jobban köhögtem pár napig.
2019. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy szültél végól?
2021. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!