Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki idén a Debreceni...

Szült valaki idén a Debreceni Klinikán?

Figyelt kérdés

Igazán friss információkra lenne szükségem. Régebben tudom hogy volt (1-3 éve).

Most mit kell vinni a babának?


2019. febr. 25. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szültem. A babáról egyébként gondoskodnak, adnak pelust, ruhát.

Én vittem be mindenből, de nem használtam, csak a kórházit, hiszen lebüfizte hamar, levettem róla kértem másikat.


Popsitörlőt és textilpelust azt vigyél, takarót. Sapkát mi nem kaptunk, a sajátunk volt rajta. Mi a fizetős szobában voltunk, ha te nem ott leszel szülés után, akkor vigyél a pelenkázóra valami plusz textilpelust vagy plédet.


Meg persze rucit a fotózáshoz és a hazamenetelhez :)


Most látom a dátumot, már szültél. Azért elküldöm, hátha másnál még aktuális :)

2020. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, igen. Mindjárt 1 éves a kicsi is. :)

Egyébként sajnos azt kell mondjam, hogy lefelé "fejlődött" a klinika.

Amikor a nagyot szültem, legalább a szülőszobára jutott mindig szappan és wc-papír, most ott se volt utántöltve és nem csak ott és akkor nem, amelyik vajúdóba közvetlenül szülés előtt kerültem. Szülés előtt ugyanis probléma miatt 3-szor vendégeskedtem odafent és megdöbbentő volt.

A sima szobák állapotát nem tudom, most sikerült megcsípni a fizetőst, de az is vicces volt. Áradt a fürdőszoba, jött vissza a víz a lefolyóból 😂, pedig csak villámzuhanyra futotta.

De még így is megérte, sokkal pihentetőbb volt, mint elsőre.

2020. febr. 22. 05:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen és sajnos az ápolók se olyanok.. és már a klinika nem kapta meg a gyerekbarát címet.. már azt hiszem 1-2 éve nem kapja meg.

Nekem az volt a legröhejesebb az egészben, hogy semmit nem tudtam megenni amit adtak, mert volt pl hogy bableves volt, meg olyan ételek, amelyek puffasztóak. Mondtam az ápolónőnek, hogy szoptatok, meg rajtam kívűl az osztályon szinte mindenki, miért adnak ilyen ételeket?

Nem tudta megválaszolni..

2020. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!