Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után 10-14...

Hüvelyi szülés után 10-14 nappal kinek, milyen színű, állagú a gyermekágyi folyása?

Figyelt kérdés
Volt valaki, aki 3. Szülés után nehezebben épült fel? Gondolok olyanra, fájdogált az alhasa, tovább vérzett?Nekem még 12 nappal is sötétvörös és néha rendesen sok jön:(
2019. febr. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem első szülésem volt, alhasi fájdalom a 7. Hétig tartott a gyermekágyi folyással együtt, de nekem azért húzódott el, mert bent maradt pici a lepényből és az folyamatosan vérzett amíg az orvos észre nem vette hogy baj van,


egy hét szünet volt, majd 8. Héttel szülés után meg megjött.. az a 10. Hétig tartott

2019. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mikor észrevette, hogy bennt maradt valami,a kontrollon volt, akkor küretet csinált?
2019. febr. 26. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

4 gyerekem van. Az elsőnel már 8-10 nap után alig volt vmi.

Többieknél 7-8 napig vereztem aztán pár nap szünet (semmilyen folyás vérzés nem volt) majd ha megeroltettem magam, újra elontott a vér.

De ez normális, mármint nem kóros, csak jelzi a szervezet hogy még pihenni kéne (na de 2-3 kicsi gyerek mellett jelentkezzen aki hetekig pihenhet)

2019. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is ez van:/

4 éves és 2 éves mellett nem pihenek és estére általában elindul jobban, köszi a gyors vàlaszt!

2019. febr. 26. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét szülésem után kb 4 héttel küretet kellett csinálni. Lepény maradt benn, nem tisztult ki a méhem magától. Sötétvörös volt nekem is, néha darabos, és kellemetlen szagú! Ez egyértelmű jele annak ha gond lenne.
2019. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!