Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi kell a kórházi csomagba?

Mi kell a kórházi csomagba?

Figyelt kérdés

Tudom, tok béna vagyok, de a 3. babamat várom, es mar tokre nem tudom hogy mi kell a kórházi csomagba nekünk. 😅😃

Várom a listát, lassan jo lenne összerakni! 😬

(Ilyen alap cuccok hogy pohár, wc papír stb nem kellenek, külföldön vagyunk)

Köszi!!


2019. febr. 26. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Mivel kórházanként eltér, hiába írjuk le, a mi esetünkben mit kellet vinni. Kérdezd meg azon a szülészeten, ahol szülni fogsz.
2019. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Googlet ismered? Beirod korhazi lista aztan lesz lista.
2019. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi erővel a gyakori kérdések összes kérdés témáját beírhatták volna a googleba...
2019. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Honnan tudjuk?

Itt Magyarországon MINDENT neked kell, ott hogy nálad hogy működik csak TE tudhatod.

2019. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha külföldön vagy, akkor tényleg nehéz segíteni, mert a Magyarországon kért dolgok nagy része olyan, amit más országban simán lehet hogy biztosít a kórház. Inkább próbálj meg helyi anyukáknál, Facebook csoportokban, kórházban érdeklődni.


Itthon (legalábbis ahol én szültem) kérnek mindent, nekünk kellett vinni a babának pelenkát, nedves törlőt, kisplédet, babaruhát, sapkát, textil pelenkát... nem tudom, nálatok ezekből mit ad a kórház.


Anyukának betét, bugyi, hálóing szüléshez + az utána következő napokra (nekem ez pizsinadrág es szoptatós póló volt), törölköző, tisztálkodási szerek, bimbóvédő krém, éveshez tányér, pohár...


És igen, nálunk kellett WC-papír is.

2019. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Melyik ország? Ausztriához tudok segíteni.
2019. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Anglia, de igazabol bárhol van az ember, magának ugyan az kell, mint más országokban.

Pl most jutott eszembe a nedves wc papír, hogy azt tuti viszek, mert az előző szülésnél is jól jott.

Amúgy a babanak mindent kell vinni, semmit nem adnak (persze ha elfelejt vinni az anyuka akkor adnak) meg magamnak is minden kell, de nem emlékszem mar mi ez a minden :/

2019. febr. 27. 23:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Rengeteg ilyen lista van fenn a neten, szerintem nézz meg egy-kettőt, abból meríts ihletet. Az angol kórház honlapján nincs fenn ilyen lista?
2019. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2019. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha értenéd egy kicsit is az ország nyelvét, akkor a neten rákeresrl, és elolvasod! Sokmindent nem kell vinni, mert Nem magyarország
2019. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!