Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi szülészeten beindítják...

Pécsi szülészeten beindítják a szülést a kiírás napja környékén vagy ott is csak befektetik a kismamát?

Figyelt kérdés
Szekszárdon azt mondták, hogy zárt méhszájjal nem indítanak be szülést, de mivel pénteken már betöltöm a 40.hetet így a következő héten már valószínűleg muszáj lesz befeküdni a kórházba hogy sűrűbben figyelgessenek.
2019. febr. 26. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy muszaj befekudni, ha be kell menni nst-re, sajat felelossegre tavozhatsz. Ha kerdezik, mire fel, mondd, hogy kozel laksz, es majd bemesz, ha beindult. A normal varandossag ideje 37-42 het, 40 het folott terminustullepes van, nem pedig tulhordas, es annak a kockazata csak a 43. heten emelkedik, akkor is csak enyhen.


Ami az inditast indokolhatja, az a rossz flowmetria/aramlas (nem pedig 2 fokozatban erett lepeny, sem a 40. betoltott het).

2019. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokat feküdtem bent a patológián -más miatt- és sokan feküdtek benn terminus túllépés miatt. Az idítással vártak náluk, de figyelték a babát, hogy jól van-e, és időnként ellenőrizték a méhszájat náluk.

Az indításról egy megbeszélés keretében döntenek.

2019. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3éve úgy lett volna, hogy kerek 41. héten reggel nst, aztán befekvés. Szerencsére nekem pont az nap indult meg :)
2019. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!