Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen okok vannak ami miatt...

Milyen okok vannak ami miatt csaszarozni kell valakit?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a 36. Hétben lepény leválás. A baba meghalt. Császárral vették ki. Nekem elég indok volt hogy utána ne kockáztassanak.. Utána rendben lement a következő császárom egészséges kislányom lett..
2019. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk tolófájások során teljesen eltűnő szívhang volt az indok. A műtét közben derült ki, hogy olyan rövid volt a köldökzsinór, hogy lényegében fizikailag is lehetetlen lett volna, hogy természetes úton szülessen meg.
2019. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam pl NST-n leesett a szívhang minden keményedésnél 39. héten,sürgősségi császár lett.
2019. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34. héten preeclampsia miatt lassult a magzati szívhang. Mindketten veszélyben voltunk már. Azonnal kivették. Jól vagyunk mind a ketten, szerencsére!
2019. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem 38+3 héten harántfekvésben volt, aznap vittek a műtőbe. Pedig csak egy sima uh-ra mentem épp be.

Azóta se igazán tudom feldolgozni a dolgot.

2019. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Téraránytalanság, szó szerint nem fért volna ki.
2019. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nekem farfekvés+magas vérnyomás. A másodiknál magas vérnyomás+eltűnő magzatvíz+kezdődő méhen belüli retardáció (az elsőnél is volt retardáció és kevés magzatvíz, csak ott nem vették észre, ezért nem szerepelt a császárindokok között... nagyobb is volt a retardáció mértéke sajnos, de szerencsére ő is egészséges lett).
2019. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

- korai lepenylevalas

- harantfekves


Minden masnal kockazatosabb tudtommal a csaszarmetszes, pl. magas vernyomasnal, toxemianal kulonosen a verzes miatt, baratnomnek pl. majdnem ki kellett venni a mehet, majdnem elverzett, 1,5 napig az intenziven fekudt. Akkor meg ugy tudtam, a magas vernyomas indok a csaszarra, azota utanajartam, es bar Magyarorszagon sok orvos szerint igy van, a nemzetkozi friss ajanlasok egeszen masak, nemhogy indokolt, hanem egyenesen tilos, hacsak a baba nincs rosszul, mert az anyai halandosagot nagy mertekben novelheti.

2019. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
#2-es nalam is rovid volt a koldokzsinor, ez csak lassabba teszi a kitolast, nem lehetetlenne, sajnos felretajekoztattak teged, ugyanis a meh ilyen esetben huzodik osszebb/lentebb, es a baba meg tud szuletni huvelyi uton. Ha nekem nem hiszel, olvass esetleg utana. 15-120 cm kozotti normalis.
2019. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Indított szülésnél nem tágultam. 9 óra "vajúdás" után lett császár.

Indítás oka: meconiumos magzatvíz.38+3-on.

2019. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!