Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecsmkemét szülész-nőgyógyászt...

Kecsmkemét szülész-nőgyógyászt keresek. Kérhetnék véleményt, tapasztalatot? 7 hkm

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ifj. Dr. Tankó Andrást csak ajánlani tudom. Terhesgondozásra hozzá jártam magánban, nagyon alapos és jó orvos, foglalkozik a betegeivel, volt hogy otthonról hívtam, néha apróság vagy butaság miatt, akkor is türelmesen segített vagy megmondta mi a teendő. Nagyon elfoglalt, nehéz elérni, időpontot kapni hozzá, mert sok betege van, mondjuk ebből is látszik hogy jó orvos... Szabin volt mikor beindult a szülésem, Dr. Vass Géza helyettesítette. Nagyon jó doki!! Imádtam. Biztos jó lett volna a Tankó doktor úr is, de én örülök hogy nála szültem. Szülés után is jött minden nap, foglalkozott is velem, szülés alatt is türelmes, szakszerű, kedves volt... Ha megint szülök, tuti hozzá megyek.
2019. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr. Nemes András! Vészhelyzet esetén is hívhattam, bármikor.

A legjobb!

2019. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. márc. 1. 19:07
 4/7 raklógecmő válasza:
Dr Muffzsíro Zoltánrol én azt hallottam 100/km-en 8gyereket is kibányászik ha megitta a reggeli dupla kis szilvát
2019. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már viccelődsz 4es megerőltethetnéd magad, ez egyes alá.
2019. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dr. Csuka Ferenc, nem pénzéhes, mint Tankó, sógornőm nagyon nem volt vele megelégedve. Nem mond összeget sem a szülésre. Alapos, jó gépe van, 12 hetesen egyértelműen látta, hogy fiú lesz a második babám.
2019. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tankó doktor úr sem mond összeget a szülésre.
2019. márc. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!