Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Debrecenben Dr. Orosz...

Aki Debrecenben Dr. Orosz Gergőnél szült, mennyit adott neki? Vagy van erre tarifája?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 7. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában a magánrendelés árának tìzszeresét szokták adni. Árat nem fog mondani. Ha neked 40-60-80-100 ezer forintod van rá, akkor annyit. Biztos nem fogja visszatuszkolni a babát, ha kevesebbet adsz. :-)

Amúgy nem pénzéhes fajta, kb. bokáig jár benne...

2019. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kissanettkeee válasza:

Kedves Kérdező!

Nemrég szültem Gergőnél mi elég sokat adtunk nem 100-at kedves volt ott volt mikor kellett,de ha szülésznőm nem lett volna biztosan rosszabb lett volna a helyzet!

Ahogy össze varrt le is lépett majd aznap láttam mikor ide adta a papírokat.

De van ismerősöm aki nála szült neki is fogadott volt 50.-et adott de vélhetően nem volt elégedett ,mert kontrolon már nem olyan nagy kedvességgel fogadta.

Ha nála szeretnél szülni és magánba is jársz hozzá szerintem ne 100 alatt gondolkozz !

2019. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!