Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél engem ott lenn...

Szülésnél engem ott lenn "széttéptek" lila zöld kék barna heges csúnya ronda márt 11 hónapja. Járt még így valaki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, én nem jártam így


Esetleg próbáltál bármi kencét rá?

A körömvirág krémet, kivonatot próbáld ki, de én első sorban egy plasztikai sebészt javaslok, ő biztos tudja mit lehet kezdeni ezzel a dologgal. A konzultáció sok helyen ingyenes


Én a melleimmel mentem dokihoz, nagyon durván striás lett terhesség alatt, 70aról nőtt vagy 80dre kb 2 hónap alatt, gondolhatod hogy nézett ki..

Elmentem egy plasztikai sebészhez konzultációra, aztán mondta hogy fél évig kenjem egy krémmel amit adott, ha nem segít akkor menjek újra és megcsinálja.

2019. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es, nekem is nagyon csúnya striás a mellem. Neked bevált a krém? Ha igen, megírnád a nevét? Köszi!
2019. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!