Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után meddig...

Hüvelyi szülés után meddig fáj szex?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 05:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
nekem csak a legelső alkalommal
2019. márc. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyik szules utan se fajt, de mindkettovel betartottuk hat hetet es azt hogy doki rabolintson.
2019. márc. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nem fordulsz orvoshoz a problémáddal.
2019. márc. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak első alkalommal fájt, utána vettünk síkosítót, azzal OK volt, majd pár alkalom után már az sem kellett.
2019. márc. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3as gondolom te férfi vagy. Az első pár alkalommal normális a fájdalom. Gondolom az is számít milyen volt a szülés. Engem nagyon össze kellett "rakni" belül.
2019. márc. 11. 07:03
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez teljesen egyéni. Valakinek már elsőre vagy pár alkalom után szuper, de sajnos olyan is van, hogy amíg nem jön meg a menzesz (a szoptatás miatt, ami kb. hormonálisan olyan mint a menopauza) kisebb a libidó, szárazabb vagy hiába lenne jó, kevésbé érzi tágulékonynak, sérülékenyebb a nyálkahártya - hosszabb előjáték, síkosító lehet ellenszer (és persze több alvás:)). És persze olyan is előfordul, hogy valami kisebb mechanikai probléma áll a háttérben, ami intim tornát, neadjisten műtétet igényel, és amire a 6 hetes kontrollon lehet, még legyintenek, hogy csak idő kell, de aztán kiderül, hogy az mégsem elég.
2019. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első szülésem után még 1-1,5 évvel is fájt, még síkosítóval is, a második után csak az első alkalom volt kellemetlen, de fájni egyáltalán nem fájt, azóta sem. Mindkétszer volt gátmetszés, a másosiknál nagyobb.
2019. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 nem nyert, nő vagyok. Két császárom volt. Azután is fájdalmas volt az első alkalom. Aztán mindegyik egy kicsit jobb lett. Én biztosan elmennék orvoshoz, ha huzamosabb ideig (2-3 hónapig) fájna a szex. Lehet, hogy csak a hormonok szórakoznak veled, és majd idővel, valamikor jobb lesz. De az is lehet, hogy valami mégsem oké odalennt. Pl.ha túl szűkre varrtak. De éppenséggel gyulladás, gombás fertőzés is okozhat fájdalmat. Ezért én megnézetném magam.
2019. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kérdés úgy szólt, hogy hüvelyi szülés után...


Azért szerintem a császár meg a hüvelyi szülés nem hasonlít ebből a szempontból. A te hüvelyedet nem feszítette/szakította szét egy 4 kilós baba, így gondolom a regenerálódás sem egyforma ütemben zajlik.


De azért köszönöm a választ!

2019. márc. 11. 09:04
 10/11 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Nekem 4100 grammal hasított kifelé a kislànyom,a nővérkék csak úgy emlegettek, h " az anyuka akin akkoràt kellett vàgni"..szóval úgy érzem, én vagyok az embered... :) 5 hónappal a szülés utàn jutottunk el oda, amit egy szűzlàny érezhet, mikor még mindig nem meri/ tudja beengedni magàba élete szerelmét, bő fél év volt, mire aktusról beszélhettünk, utàna szépen, fokozatosan jobb és élvezetesebb lett. Engem megviselt lelkileg, féltem, hogy lesz- e valaha olyan, mint régen...Lett. De türelem kell hozzà, és nagyon gyengéd, nagyon megértő tàrs.
2019. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!