Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elkezdődik a vajúdás...

Ha elkezdődik a vajúdás mennyire mozog a baba?

Figyelt kérdés

Mármint mennyire érzezhető, különbözik a mindennapi mozgasától vagy már nem annyira aktív olyankor?

Bocs ha buta a kerdés :)


2019. márc. 13. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyéni. 5 perceseknél még ugyanúgy mozgott a fiam.
2019. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem indított szülésem volt, és egész végig amíg kaptam az oxitocint pörgött szó szerint.:)
2019. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már nem érzetem egyáltalán. Este 10kor itthon folyt el a magzatvíz. Másnap délre lett meg a baba. Közben egyszer sem éreztem mozogni. Ha jobban belegondolok egész nap nem volt már aktív (mármint a víz elfolyásának a napján). De ez akkor fel sem tűnt.


Hány hetes vagy?

2019. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hu en nem is emlekszem. Sokan mondtak, hogy elotte nagyon lenyugszik, nem mozog annyit, en ilyet nem figyeltem meg, aktiv vajudas kozben viszont mar valajogy nemarra figyeltem, igy errol nem maradt meg nekem semmi, csak hogy a vajudas beindulasa elott kozvetlenul is ugyanannyit mizgott, mint maskor.
2019. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon éreztem vajúdás alatt. Elfolyt a magzatviz, majd nem sokára jöttek az 5 perces fájások majd rövidebbek, összesen 5 órát vajúdtam kitolásig, de nem emlékszem hogy éreztem volna mozogni, vagy lehet nem arra koncentráltam a fájások miatt.
2019. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nagyobb belustult előtte. Nem volt aktív, akkor sejtettem, hogy készülöfik.

A kicsi még szülés közben, a vajúdás alatt is aktiv volt.

2019. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Pénteken töltöm a 40. hetet.

Köszi az eddigi válaszokat.

2019. márc. 13. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő mozgott közben sokat. Az első indított volt, 23 órát vajúdtam, közben kb óránként mocorgott kicsit. A második egy este úgy mocorgott, h fájt, pedig addig sosem fájt a magzatmozgás. Hajnalban megrepedt a burok, 31 órát vajúdtam, az utolsó percig folyamatosan mozgott.
2019. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem nem mocorgott. De akkor már nem arra figyeltem :)
2019. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiam a szülés napján egyáltalan nem mozgott, reggel még nst-n voltam, már akkor gyanús volt, hogy semmi mozgást nem produkál, majd kb. 1 óra múlva elfolyt a magzatvíz. Vajúdás alatt sem éreztem nagyon mozogni.

A lányom vele ellenben nagyon aktív volt fájásszünetekben, éreztem, hogy tolja lefelé magát, forog a tengelye körül, nagyon kellemetlen volt, főleg mikor már a magzatvíz is elfolyt, azt hittem szétszakadok. Vele otthon kezdődött fájásokkal a szülés.

Mindketten terminus után születtek.

2019. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!