Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek a második babája...

Bogus20 kérdése:

Akinek a második babája lényegesen kisebb volt, hogy alakult a szülés az elsőhöz képest?

Figyelt kérdés
Első babám 4,6kg volt és nagyon nehéz volt a szülés, a második már most jóval kisebb és azt jósolja a nőgyógyászom, hogy teljesen átlagos, 3,5 kg körüli lesz majd a kiírt időpont körül. Persze senki nem tudja megmondani előre, hogy ez tényleg így lesz-e, de mégis érdekelnének szülési tapasztalatok!

2019. márc. 13. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tovább vajúdtam, de a kitolás lényegesen könnyebb volt...
2019. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem " csak" 4100 gramm volt az első, gyors szülés volt, nagyon nagy gàtsebbel, hetekig az àgyban felülni alig bírtam, nemhogy jàrjak... Kisöccse 3880- nal született, ami ugyan nem olyan szàmottevően kevesebb, de mivel a feje is kisebb volt, nem sérültem lent, és még aznap lelépcsőztem 6 emeletet a kórhàzi büféig...Bàr, hozzà kell tennem, ő 6 nappal hamarabb jött, ha időre jön, lehet, h még le is hagyja a nővérét... Egyébként àllítólag nem a súlytól, hanem a fejkörfogattól függnek a dolgok...
2019. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na megvagyunk. Hátha érdekel valakit. Elsőnél 20 óra szenvedés volt, másodiknál 1,5 óra mindenféle beavatkozás nélkül. :-)
2019. máj. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!