Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor lehet...

Szülés után mikor lehet elkezdeni hasizom gyakorlatokat csinálni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollon elvileg ellenőrzik a hasizom állapotát is (pl. nyitva maradt-e), akkor el lehet dönteni mit szabad.
2019. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Akkor, ha felkerestél egy szakembert, aki megállapítja a hasizom állapotát. Ha csak úgy elkezdesz 6 het után felülésezni, nagyobb gondot okozhatsz.
2019. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Előtt edzettel?

2.csaszarral szülte?

3.szetvan nyilva a hasizmod?


1.en edzettem előtte is, súlyokkal

2.csaszarral szültem.

3.nincs szetnyilva hasizom.


12 hetesen volt a fiam, amikor az orvosom azt mondta lajtosan edzhetek, has edzés nélkül, súlyzók+a has edzés fiam 5honaoos korától mehetett újra, de fokozatosan. Elotte heti 3x tornaztam nagyon lajtosan. Ugyanis ha vki túl hamar áll neki, kialakul hát kotenyhas is akár, vagy sérv.. Ha szétnyilt a hasizom, akkor meg jobban nyílhat, gatmetszes és császárom heg is sérülhet. Ésszel! :)

2019. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bogus20 ***** válasza:
Szerezz be egy sport-hulahopp karikát, azt hamarabb el lehet kezdeni, mint az egyéb hasizom gyakorlatokat. De mint előttem írták azért kérdezz rá az orvosodnál, hogy mikor kezdheted.
2019. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!