Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki, aki Miskolcon...

Van itt valaki, aki Miskolcon mostanában Dr. Gubás Péternél szült?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, árak meg úgy minden érdekelne 😊

Császárral, hogy áll? Kedves, segítőkész? Éjjel is bejön ha kell?



2019. márc. 13. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Most lesz 2 eve, hogy nala szultem. Nagyon aranyos es kedves. Meg nem unt bele a szakmajaba, mint a tobbi. Ha szukseget erzi nem kockaztat es csaszar. En termeszetesen szultem nala. Arra a hetvegere volt tovabbkepzese es nem ment el. Vasarnapra voltam kiirva, de penteken szultunk. Igy ugye a vasarnapja szabad lett es meg a szabadnapjan is bejott hozzank. Barmikor hivhattuk segitsegunkre allt. 5 ora alatt szultem meg 1 percig se hagyott szenvedni. 100% ha masnal szulok nem ilyen szep emlek. Most is allt a rendelkezesemre a kisteso ugyben. Nem penzehes. Elore jelzi ha a szules idopontjaba nyaralni vagy hasonlo dolga lenne. Nagyon korrket. Nekem teljesen pozitiv. A kornyeken a legjobb, tulvagyok nehany dokin tudom mirol beszelek. Arat nem tudok mert 2 ev alatt valtozhatott, de en ha ujra jon a baba csak nala.
2019. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Én májusban fogok, de program császár lesz sterilizációval, már fix az időpont (előző 2 császár miatt, ahol mind2szer ő asszisztált). Nagyon kedves, alapos, figyelmes. Az éjjelre nem tudok hozzászólni, mert nem lesz remélhetőleg szükségem rá, de azt mondta, bármikor hívhatom, ha gond van. 15 egy terhesgongozás, első alkalommal elmondta, hogy ennek a 7-8szorosa a szülés díja. Terhesgondozásra érdemes 1 órával hamarabb érkezni, mint az időpont, mert sokan vannak nála és érkezési sorrend van. Sztk rendelésen is többször belefutottam, ő ott is nagyon kedves és segítőkész volt, ezért is döntöttem mellette magánorvosként.
2019. márc. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nekem mar volt 1 császárom egy éve de az orvosom már sajnos nem szüleszt. Mennyiért szüleszt? Ha nem itt akkor légyszi privibe irjátok meg.És rá gondoltam a következő császárra mert itt ugye nem támogatják a császár utáni hüvelyi szülést. Ment mind a kettőtöknek a zöld kezecske.
2019. márc. 14. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

A második válaszoló megadta neked az árakra a választ. Még nem tartunk a szülésnél, de nekem pozitív a tapasztalat, meg közvetlen ismerősnek is császár után. Segítőkész, elérhető, ha bármi kérdésem volt felvette a telefont, ami már kezdetekben is jó jel.

Egyébként bárkihez is mész majd azt kell nézni, hogy neked jó e és veled szemben hogy viselkedik az orvos, mert mindenkiről hallani negatívumot, sztorikat. Amik sokad kézből továbbadva egy oldalnak a véleménye alapján nem feltétlenül lesz jellemző rá.

2019. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen tudom. Tavaly pont olyat választottam aki előtt le a kalappal. Remélem következő császárnál is jó döntést hozok.
2019. márc. 15. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!