Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti bevállalnátok ennyi időssen?

Ti bevállalnátok ennyi időssen?

Figyelt kérdés
Én 32 éves vagyok a férjem idén lesz 45. Van egy 7 éves kislányunk.Egyre többször előjön köztünk,hogy de jó lenne még egy gyermek,a lányunk is nagyon szeretné.Én egyedűl a párom életkora miatt aggódok,hisz fel is kell nevelni egy gyermeket,ti bevállalnátok így?
2019. márc. 16. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

-s


Azert ne temesd mar a 45 evest ...

A batyjam 48 es egy 5 éves, és ujszulott gyereke van.

Maratont fut, korbebicajozza az orszagot ( legutobb Nemetorszagba bicikliztek ki ) , vigyazzon magara a ferjed, es ne a cigaretta legyen pl. az elso.

2019. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Be hát, a párod életkorával mégis mi a baj?
2019. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Isten ments! Nem temetem,félreértés ne essék! Nagyon fitt,életerős férfi ,nem henyélős típus.Minta apa és minta férj! Lehet csak az én agyszüleményem ez a félsz csak 😅
2019. márc. 16. 19:35
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Aggódsz az életkora miatt? Ne már...még csak 45 éves jesszus,ha egészséges,bőven megéri a gyerek 40-45 éves korát is
2019. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy ferfi nem fut ki az idobol ugy mint egy no. Siman belefer, ismerek en 50 eves apukat ujszulottel is. Ha te lennel annyi idos az lenne a baj. Javaslom alljatok neki, mielobb osszejon annal jobb es nem az o eletkora miatt.
2019. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Az életkor miatt ne aggódj. Igaz nekem anyukám, de engem bevállalt 42 évesen. Minden tiszteletem az övé!
2019. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha mindhárman szeretnétek, akkor mindenképpen bevállalnám. Te még simán jó korban vagy, és a férjed életkora sem vészes szerintem, emiatt nem mondanék le a második gyerekről.


"fel is kell nevelni a gyermeket" - igen, de azért ne abból induljunk ki, hogy ne tudná felnevelni. Mire a gyerek kirepülne, egyetemre menne, férjed kb. 64-65 éves lenne. Azért a legtöbb férfi manapság elél eddig, és ha figyel az egészségére, fitten tartja magát, akkor még egy erősen aktív férfi is lehet ennyi idősen. Persze, lehet hogy 55 évesen meghal szívrohamban, de az is lehet, hogy holnap elüti egy autó. Azért az a valószínűbb, hogy fel tudnátok együtt nevelni a kisebb gyermeket is.


Az én apám most 65 éves, neki már kisunokái vannak, de nagyon aktív, fitt, fiatalos: heti kétszer amatőr csapatban focizik, futni jár, az unokák imádják, mert játszik velük, barkácsolnak, faházat épít nekik a kertbe, de ugyanúgy internetezni is tud, stb.

És a férjed 20 (!) év múlva lenne ennyi idős.


Persze mindenki más, vannak 45 évesek, akik már most mindenféle betegséggel küzdenek, vagy elhagyják magukat, vagy túl konzervatívak és a korkülönbség sok konfliktushoz vezetne a gyerekkel. De ha ti boldogok vagytok a 7 éves kislánnyal és a férjed is boldogan vállalná az új babát, akkor gondolom nálatok nem ez a helyzet.


Szóval, ha a család minden tagja szeretne egy új gyermeket, szerintem ne tartson vissza titeket a férjed életkora. :) Igen, az ideálisnál talán idősebb, de korántsem vészes.

2019. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
1 hónapja halt meg teljesen váratlanul a volt oszt.társam párja 44 évesen, volt munkatársam pár hete 39 évesen hosszú szenvedés után.. mindkettő egy szerető párt és 2 kicsi gyereket hagyott maga után. A kor semmit nem jelent, bármikor meg lehet halni, szóval ez nálam nem lenne kifogás
2019. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Minek
2019. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Te szeretnéd. A férjed minta apa, mintaférj. A kislányod szeretné. Nincs min gondolkodni!
2019. márc. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!