Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák?

Császáros anyukák?

Figyelt kérdés
Császár után ti is kaotatok injekciót a hasatokba? Nem tudom attól lehet e de azóta van a köldökömnél egy elég nagy csomó. Fél éve szültem. Pénteken voltam nőgyógyásznál és persze elfelejtettem rákérdezni.
2019. márc. 16. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Igen.
2019. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Clexane-t? Igen.
2019. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Clexane-t kaptam mindkét császár és egy korábbi laparoszkópos műtét után is. (Vérhigító,trombózis megelőzésére adják) Hazajövetel után kb.még 10 napig kellett magamnak is szúrni mindig. Ez a szuri bőrbe megy, nem maradt semmi nyoma.
2019. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Én egész terhességem alatt szúrom és az előző császár után is kaptam. A mostani is császár lesz ezután is szúrni kell egy darabig. Semmi csomóm nincs néhol bezöldül de ez legyen a legnagyobb bajom.
2019. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is adtak, de mindig azt tanácsolták jól maszírozzam el. Lehet tőle duzzanat és kisebb csomó is de elmúlik igazából. Viszont jó lenne védőnővel vagy orvossal megnézetni. Háziorvos úgy tudom házhoz is jár.
2019. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Adnak vérhígitót mostanában szerintem már mindenkinek, de nem köldökhöz szokták, hanem oldalra. Nem lehet, hogy sérved van? Háziorvosnak mutasd meg.
2019. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 38+6 héten át szúrtam a Clexane-t trombózis hajlam miatt.

Semmi ilyen gond nem lett miatta. Ellenben a terhesség után köldöksérvem lett, ami egy csomó formájában szintén kiemelkedik.

2019. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy attól van, ami fél éve történt. Menj el orvoshoz vele.
2019. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szülést követően 2 hétig kellett injekciózni magam, de nem a hasamba. Én a vállamba kaptam és itthon is oda adta be a férjem (én nem voltam képes magamba szúrni, ezért a férjem vállalta.:)).

Amúgy ha izomba adod bele, mert nálam is volt ilyen, akkor lett egy nagy pukli a helyén, viszont nem tudom, hogy az még fél év után is megmaradhat-e. A háziorvost is megkérdezheted, nem kell hozzá nőgyógyász.

2019. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kaptam se 20 éve, se most mikor kivették a méhemet. Az én dokim azt mondta nem kell.
2019. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!