Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fontos, segíts kérlek?!? Ha...

Fontos, segíts kérlek?!? Ha jóslóim vannak csak akkor fekve az rosszabbodik?

Figyelt kérdés
Hajnali 3óta szenvedek! Elöször csak 20/25 percenként keltem a haskeményedéses mensi györcs szerűségekre de azóta se múlt el! Most valahol 10-7perc között vannak de nem nagyon akar beállni rendszeresre!
2019. márc. 17. 07:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Na csak a kérdés maradt le: szóval honnan tudjam hogy éppen vajúdok-e vagy csak jóslo?? 38+5 napos kismama
2019. márc. 17. 07:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le. Ha enyhül vagy elmúlik jósló volt, ha nem hívd az orvosod.
2019. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, nem rendszereződött. Zuhanyoztam, de semmi nem történt. 10-7-5-13 percenkent jöttek, de nem rendszeresen. Én már tudtam, hogy ez vajúdás, mert egyre erősebbek voltak a fájások, csak vártam, hogy rendszeresek legyenek. Végül csak bementünk a kórházba. A 40perces nst-n pl. egy fájás sem volt, megvizsgált a doki 3 ujjnyi, majd egyszer csak elfolyt a víz. Azt mondták mérjem a fájásokat, erre emlekszem, mert volt egy 5 perces, majd 7 percre, aztán 2 perc, majd 3 perc. Ekkor jött a főorvos, hogy hány perces, mondtam, hogy még mindig nem rendszeres, megvizsgált, itt a baba feje, szülőszoba. 4 nyomás, kint is volt.

Az első szülésemnél ott percre pontosan jöttek a fájások 10-7-5majd 2 percre, ezt vártam most is, de várhattam volna, egyáltalán nem álltak be a fájások. Lehet neked sem fog, ha erősödnek és hosszabbodnak a fájások akkor szülni fogsz. Ezt a zuhanyzást pedig próbáld ki, sok mindenkinek segít eldönteni, hogy jóslózik vagy vajúdik.

2019. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? :)
2019. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem joslok voltak. Mikor tenyleg jott a baba, akkor eloszor rendszertelenek voltak, lealltak par orara, majd rendszeresekkel folytatodtak, de meg onnantol majdnem 12 ora volt, mire meg is szuletett.
2019. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meleg zuhanyra elmulik, akkor joslo ha nem akkor igazi fájás.
2019. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Válasz nem érkezik a kérdezőtől. Talán már babázik. ☺
2019. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bár nem tudom visszanéz-e bárki de megszületett aznap a kisfiam! Nem volt téves riasztás! Nehéz szülés volt de megérte! Köszönöm nektek a válaszokat 🤗
2019. márc. 31. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2019. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2019. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!