Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros tapasztalatok...

Császáros tapasztalatok erdekelnenek, a cegledi toldy ferenc korház szülészetével kapcsolatban? Hogy zajlanak ott az események .

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, bocs hogy nem a kérdésedre válaszolok, hátha majd jön valaki tapasztalattal is :)

Nincs orvosod vagy szülésznőd akitől meg tudnád kérdezni? Vagy mi alapján gondolod, hogy császár lesz?

Én úgy tudom, hogy minden hó utolsó csütörtökén van szülésfelkészítő, ott lehet hamarabb elmondják.

2019. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia 4. Csaszarom lesz orvosom volt de semmire nem kaptam valaszt igy most nincs mar .
2019. márc. 18. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy csoport Fb-on, Toldyban szültem a neve, ott talán hamarabb kapsz választ. Mikorra vagy kiírva? Lehet talizunk :)
2019. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probalom es nem talalom a csopit valamiert kb 10 . E de semmit nem tudok pontosan sajna csutortokon megyek az sztkba kenet vetelre meg beutalokert .
2019. márc. 18. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Toldy Ferenc kórházban szültem/ szülök Cegléd
2019. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!