Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szülés

A kérdés

Akinek érzékeny maradt az érzéstelenítő helye annak a következőnél nem volt gond?

Második császárom után nagyon érzékeny az a pont ahol a gerincembe kaptam az érzéstelenítőt, rossz érzés ha már közelít valaki felé. Aki így volt annak milyen volt a következő császármetszésnél az érzéstelenítő beadása?

ápr. 1. 18:32  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 héttel császár után fájdalmas az orgazmus. Másnál is van/ volt ilyen? Belefér még, vagy gond van?
Nem lesz gond a fogorvosnál ma megjött és vettem be egy algo flex M-et reggel 5 kor? Az érzéstelenítő injekvióval nem fog galibát okozni?
Szerintetek lehet gond belőle ha Klion gyulladáscsökkentőt, és Klion Hüvelykúpot szedek és a fogászaton kapok érzésteleítőt (lidokaint)?
A fogorvosom gyökér kezelte a fogamat, és 3 injekcióval tudta érzésteleníteni a fogam! Másnap belázasodtam, és azóta nagyon fáj a comb forgóm! Lehet össze függés az injekcióval...
Több helyen olvastam, hogy míg hat a fogászati érzéstelenítő, nem szabad jegelni az arcot, csak utána. Ez miért van? Gond ha én végig jegeltem?
Érdekelne hogy terhesség alatt nem gond hogy több fog csináltatására kerül sor? Nem káros az injekció érzéstelenítő?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szülés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!