Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy ebből koraszülés lesz?

Lehet hogy ebből koraszülés lesz?

Figyelt kérdés
Két napja fáj a hasam alja, mostmár ott gerincem végébe is bele nyíllal, kb. két órája kisebb nagyobb mennyiségben jön belőlem hüvelyi váladék, aminek elég érdekes illata van. 2 után kell vissza mennem az ügyeltre orvoshoz mert most nem fogadtak..de nagyon izgulok és félek még csak 25. Hétben járok.

2019. ápr. 4. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet hogy inkább valami fertőzés (alhasi fájdalom, hüvelyváladékozás).
2019. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem is inkabb vmi fertözés amit pikk pakk kikezelnek😊 majd írj mit mondott a doki.
2019. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 nap alatt már megszültél volna. Én is inkább fertőzésnek gondolnám. Nem lesz gond, nyugi :)
2019. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valamilyen fertözés,nekem ugyanez volt a 36. héten,plusz erös jóslók. Kaptam antibiotikumot és rendbe jöttem
2019. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nem fertőzés, beküldtek a kórházba 3100 a méhszáj. És átraktak veszélyeztetettbe. Most tartunk a kórházba. Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 4. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan vad érték😊
2019. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA szülész lesz,akkor remélem leállitják és baba a pocakodban benn marad fejlődni
2019. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem lett semmi probléma. :) A kórházba már az orvos azt mondta teljesen zárt méhszáj és hogy minden rendben van. Csak pihenjek sokat és emeljem a magnéziumot. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2019. ápr. 5. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!