Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen Szombathelyen ügyeletes...

Milyen Szombathelyen ügyeletesnél szülni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 12:15
 1/6 anonim válasza:
51%
Szombathelyen csak ügyeletesnél tudsz szülni ha jól tudom. Mivel ügyelet közbe nem járkálnak be a fogadott dokik, az ügyeletes normálisan ellát, mert nem lesz az hogy “nem érdekel majd jön a saját orvosa”. Én nem hallottam rosszat, rokonom decemberbe szült ott, azt mondta minden rendbe volt.
2019. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ügyeletben szültem ott 2017 nyarán, meg voltam vele elégedve. A szülésznő es a doktornő is nagyon szimpatikus volt.


Az osztályt inkább nem részletezném utána, az szornyu volt...

2019. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ügyeletbe szültem, én nagyon elégedett voltam. Szinten 2017 nyara. És amitől külön boldog voltam, hogy sikerült a természetes, háborítatlan szülésem:) azt éreztem akkor és ott, hogy mindenki jót akart nekem es a babámnak. Nagyon hálás vagyok.
2019. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben elégedettek. De barátnőm pl most nyert pert a kórház ellen, mert az egyik sztarorvos ügyeletben nem foglalkozott a rossz szivhanggal, mire ügyelet váltás történt, már késő volt. Sos császár, de súlyos oxigénhiányt szenvedett a fia. Őt nem nyugtatja meg, hogy általában odafigyelnek az ügyeletes orvosok és általában rendesek. Ha lehetett volna orvosa, az biztos nem hagyja 10 órát vajúdni folyamatosan eltűnő szívhanggal.

De sajnos sok választási lehetőség nincs. Celldömölköt is próbálják ellehetetleníteni.

2019. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Mi 100-at adtunk, nem volt gond, túlélte anya is és a baba is.
2019. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: szomorú és felháborító olvasni amit írtál!!!!!!!!
2019. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!