Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hetes vagyok. Normalis hogy...

Vargavivii kérdése:

39hetes vagyok. Normalis hogy alig kapok levegot? Mikor egy kicsit lehajolok akkor ilyen nyomast erzek a mellkasomban. Faj nagyon. Alig kapok levegot. Szerintetek menjek be?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Meg van hogy bemenyszik a hasam ami nagyon faj es ugy marad egy ideig. Mitol lehet ez? Olyankor az is faj mikor mozog? Meg a mehembe szurkalasokat szoktam erezni deaz is rendszertelen. Nem tudom mi tevo legyek. Rossz mert sokszor olyan mintha fulnek megfele.
2019. ápr. 6. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinűleg a baba csinálja. Nyomja a gyomrot, tüdőz, beleket, mindent mivel már nem sok helye van odabenn. Ez normális. De ha nem jól érzed magad, akkor ikább nézesd meg.
2019. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is a baba csinálja. Nekem volt egyszer hogy úgy elnyomta a levegőt tőlem, hogy majdnem össze estem.
2019. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális! Ha más tünet nincs. Ne menj be mert benttartanak és mindenféle sz@r indokkal megindítják a szülést. Azt meg ne akard, ha a baba még nem áll készen, miért kellene kierőszakolni?
2019. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azert irtam mert az elso babammal is ez volt hogy alig kaptam levegot a 37.heten bementem es be volt tagadva a laba. Es csaszar lett. Csak annyi hogy azert ott akkor elfolyt a magzatvizem is. Most semmi mas. Panasz nincs. Csak ez hogy a levegot alig kapok. Ilyen nyomo fajdalmat erzek a mellkasomban. Nem tudom maskepp megfogalmazni...
2019. ápr. 6. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Uhh hát ilyen előzménnyel azért más. Akkor hogy megnyugodj, nézesd meg magad!
2019. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így biztos bemennék.
2019. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bementél a kórházba?
2019. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!