Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után valami ( dudor )...

Szülés után valami ( dudor ) van a hüvelyben, ez normális?

Figyelt kérdés
Már voltam a 6 hetes kontrollon , minden rendben volt , de most láttam hogy valami van a hüvelyben ami amúgy nem volt egy kis dudor vagy nem tudom mi az .Ez normális szülés után? Doki nem említett semmit hogy baj lenne. előre is köszönöm

2019. ápr. 9. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza dokihoz. Itt senki se fogja tudni megmondani. Lehet pattanás, vadhus, bartholin mirigy gyulladás, vagy csak a varrat. Ezer oka lehet.
2019. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem még 6 hét előtt az egyik varrat mellett volt egy pattanás szerű vmi. Nagyon fájt és pár nap alatt kifakadt, utána 6 hetes kontrollra begyógyult. Nekem ez kívül volt majdnem combhajlatban.

A dokim jól le is cseszett, hogy miért nem hívtam fel.

Egy telefont mindenképp megér. Én jobban szenvedtem ettől mint a gátmetszés után, igazából az kismiska volt.

2019. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!