Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyivel előtte sterilizálhat...

Mennyivel előtte sterilizálhatom le a mellszívót?

Figyelt kérdés

A kórházi listán rajta van, sterilen kérik a mellszívót bevinni. Van saját sterilező műanyag doboza. 36 hetes vagyok. Mennyivel előtte lehet sterilezni? Ha már most megcsinálom, az már nem lesz "érvényes" indulásig, igaz? Vagy mielőtt indulunk a kórházba, akkor tegyem be a mikróba? Félek, hogy el fogom felejteni. Első baba lesz, nagy az izgalom.


Köszönöm a választ!


2019. ápr. 9. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráértek akkor is sterilizálni ha megszületik a baba és párod beviszi neked másnap. Most még felesleges szerintem, ás valóban nekem is a legutolsó gondolatom volt a steril mellszívó induláskor :D
2019. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mamos mikrós sterilizálón az szerepel, hogy felnyitás nélkül 24 óráig tartja sterilen ami benne van. Gondolom ez általános érvényű más sterilizálóra is.
2019. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházba is vezettek mikróba és kész.
2019. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kórházba tudod majd sterilizálni,ha kell.
2019. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!