Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most vagyok ki írva szülni de...

Most vagyok ki írva szülni de egyenlőre semmi ennek ellenére befektettek?

Figyelt kérdés
Eddig egyàltalàn nem féltem a szüléstől ma viszont mikor voltam ctg n hallottam ahogy egy nő szül és komplikàció lépett fel nàla minden fàjàsnál esett a baba szívhangja és a dokik szaladgáltak hogy meg kell császàrozni a lànyt. Én ettől elèggé megijedtem és bepánikoltam hogy bàrmi baja lehet majd az èn babàmnak is.. ès a lány annyira üvöltött a fàjdalomtól és h altassák màr el nem bírja.. szóval megijesztett.. tényleg ennyire durva egy szülés úgy értem ennyire nagyon fàj....??
2019. ápr. 10. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

Persze, Mit hittél?

Ha nincs bajod miért feküdtél be?

2019. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
:) hat, nekem nem volt ennyire durva, de mivel kitoltam egy pomelo nagysagu gyerekfejet a huvelyemen azert kellemes sem. Viszont en nem panikoltam, tettem amit mondtak es lehet szerencse, vagy lehet hozzaallas kerdese volt, de vegulis hamar megszuletett. Nem kell félni, faj de van eredmenye es utana egyaltalan nem szamit mar ha a kezedben van a baba.
2019. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert 8.ra voltam ki írva és 8. An reggel befektettek még meg nem szülök neznek ctg 3 óránként plussz lépcsőztetnek.
2019. ápr. 10. 20:33
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Hmm, itt nem fektetnek be csak ha indokolt. Vagyis, megvarjak a szules varhato idejét, utána napi 1ctg, aztan kb 40h3nap terheleses (EST) vizsgalat es vagy befektetnek inditas miatt vagy nem

En is tulhordtam, siman ment minden. Nem lesz baj, azt gondolom lepcsozni is egy ostobasag, de hat ok az orvosok.

2019. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
A kiírt dátum semmi más , csak tippelés. A terhesség 37 és 42 hét között van. Teljesen felesleges befeküdni, de a kórházak így tartják fent magukat ( 20 éve kórházban dolgozom).
2019. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

Lepcsoztetnek???

Magyarorszagon vagy korhazban?

Itthon a betoltott 41 heten szoktak befektettni, vagy meg ekkor se, de 42+0n inditanak!

40+0 csak akkor fektettnek be, ha pl cukros vagy es nem engeded az inditast

2019. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ilyen hol történik?!



Persze nem a legegyszerűbb dolog szülni, de ritka aki ennyire kiakad.

Nekem a fájdalomcsillapító sem jutott eszembe, pedig sajnos nem volt könnyű szülésem ( állítólag)

Szóval hozzáállás kérdése is.


41+1 szültem spontán, hüvelyi

2019. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen Magyarországon vagyok. Nem vagyok cukor beteg semmi bajom de itt a ki írt napon befektetnek ha nincs semmi bajod akkor is
2019. ápr. 10. 21:35
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen lépcsőztetnek. 2x kell föl le lépcsőznöm a fsz ről a 3. Ig
2019. ápr. 10. 21:38
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Ne aggódj, minden rendben lesz a szüléseddel és a babáddal is :) én olyan helyen szültem, ahol ilyen fakkok vannak és mindegyik fakkban 1-1 anyuka, ketten voltunk épp, a mellettem lévő nő üvöltött, siránkozott, állandóan kiabált, hogy neki nagyon fáj és mindjárz elájul és hányni fog és menten meghal. Eszméletlen beparáztatott engem is, úgy voltam vele, hogy na jó, össze kell szednem minden energiámat, ha nekem is eljön az a szakasz, akkor legyen elég hogy kibírjam azokat a fájdalmakat. Aztán nem lett belőle semmi, pikkpakk kibújt a 4 kg-s fiam.
2019. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!