Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hol és melyik városba...

Ti hol és melyik városba szültetek? Mert én Ajkán a kórházba szültem de meg is volt róla a véleményem ( persze első baba) Nektek milyen elmenyetek volt a korházrol és persze a szülés ről? 😆

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 05:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bp,Bajcsy. Szülèszettel semmi gondom nincs,a szülésznőmet cseréltem vna le
2019. ápr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Keszthelyen. Mindennel meg voltam elégedve,kivéve egy nővért,aki elvileg azért jött oda,h segítsen felkelni a császárom után. Csak odajött és közölte,h lehet menni tusolni,aztán leült és várt. Még azt is mondta,h ő ráér. Egy szobatársam segített végül...
2019. ápr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miskolc megyei kh. Itt nálunk mindenki a Semmelweis kh-ban akar szülni, mert az az épület fiatalabb és szebb. De nagyon sok esetben olyan mint az alma, ami kívül csili vili, belül rohad.

Én a megyeiben 2x10 napot töltöttem a 3. trimeszterben, senkit nem pénzeltem, mégis mindenki emberien bánt velem. A lépcsőház elég koszos volt, de a kórtermek tiszták, mosdók tiszták, személyzet normális. Szülésznőm nem volt fogadott mégis türelmes volt velem és segítőkész. Csecsemősökkel sem volt semmi gondom.

2019. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tatabánya, mindennel meg voltam elégedve, a szoba tiszta, a dolgozók kedvesek. Apró hátrány, hogy az osztályra látogatók nem jöhetnek be, babákat nem lehet kivinni, így apa csak szüléskor láthatta. De cserébe a Kolompár lakatos kolónia se járkálhat be a szoptató kismamák közé,
2019. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt Esztergomban, a másodikat a SOTE II-n szültem. Esztergomban a gyermekágy szuper, nagyon bababarát, rengeteget segítenek a csecsemősök, és MINDENKI nagyon kedves. Cserébe szakmailag megkérdőjelezhető (engem tévesen diagnosztizáltak toxémiával 38 hetesen, nem vették észre, hogy a lányom megállt a növésben méhen belül, meg ilyen apróságok), plusz állandóan alig van ott orvos. A SOTE II. szakmailag nagyon profi, baromi jó orvosaik vannak, bár nekem volt fogadott, de a többit is dicsérik. Nincs innen se negatív tapasztalatom, velem kedves volt, akivel találkoztam. Viszont csak névleg bababarátok. Egyágyas szobában voltam, ami külön emeleten van, 3 nap alatt 2x jött fel csecsemős, 2 nap után jutott eszükbe megkérdezni, hogy amúgy megy-e a pelenkázás :D Mondjuk én nem bántam a mellőzést, mivel második baba, el tudtam látni, örültem neki, hogy nem járnak a nyakamra, de első babásnak nehéz lehet így az élet. Amúgy bunkó senki nem volt velem egyszer sem.
2019. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Székesfehérváron lakom, így itt helyben szültem kétszer is. Összességében elégedett voltam. Nem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm egyik esetben sem, de nem éreztem hátrányát. Odafigyeltek rám.

Mind 2 esetben egy bunkó nővérrel találkoztam csak, de ennyi szerintem mindenhol akad. A többség viszont segítőkész volt. A körülmények átlagos kórháziak. A szüléskor ami zavart, hogy nincs semmiféle fájdalomcsillapításra lehetőség. Az osztályon pedig az, hogy éjjel teljes kivilágításban kellett aludni. Nem lehettem lekapcsolni a villanyt.

2019. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kistarcsa Flór Ferenc kórház, már kétszer szültem ott, csak jó tapasztalataim vannak. Fogadott orvosom és szülésznőm volt. Az osztályon dolgozók lelkesek, kedvesek, segitőkészek.
2019. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem is az volt hogy császármetszés után fel kellett ugye állnom!

De én is kaptam olyan nővért aki olyan bunkó volt hogy csak na

Egyedül kellett fel állnom és mikor fel álltam akkor ilyent szól: "jajj annyira nem fáj ne legyek ennyire tápos!! 😡

Csak erre én annyit mondtam hogy kíváncsi lennék arra ha önt ugyan úgy fel vágják mint engem 10 cm sebbel menjen!

Erre lennék kíváncsi!

Persze nem tetszett neki!

Sőt Ajkán meg sem mutatták hogy a kisfiamat hogy rakjam a cicimre, meg hagyták kettő napig sírni mert nem volt tejem( császármetszés után állítólag nehezebben indul be)

De a lényeg a lényeg hogy kettő napig hagyták sírni mert éhes volt! A

3 nap után adták neki tápszer kiegészítőt de úgy hogy úgy szóltam nekik 😠😠😠

Úgy hogy én nekem ez volt az élményem

2019. ápr. 13. 05:37
 9/9 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Igen,nekem is az első felkeléssel volt bajom. Egyébkent hajnalban szültem,és nem tudom,h miért,de én is csak a következő nap kaptam meg a fiamat. Igaz,utólag azt mondom,h legalább ki tudtam pihenni magam egy kicsit,mert mire megcsászározott a doki,már 24 órája ébren voltam...
2019. ápr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!