Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőt csak akkor lehet...

Szülésznőt csak akkor lehet fogadni ha van fogadott szülész orvos, mi viszont nem akarunk külön orvost fogadni, de szülésznőt meg igen. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 12. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit
2019. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan kórházat kell keresni ahol van lehetőség csak szülésznőt fogadni vagy ha ragaszkodtok a kórházhoz akkor csak ügyeletben tudsz szülni.

Nálunk sem lehet szülésznőt doki nélkül választani, így én inkább nem választottam, majd ügyeletben szülök.

2019. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, kevés az a kórház ahol csak szülésznőt lehet fogadni, és még kevesebb az olyan ahol nem csak a körzeteseket látják el.
2019. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván semmit. Ha ez a szabály, akkor ez. Vagy fogadsz orvost is, vagy lemondasz a szülésznőről, vagy keresel másik kórházat, ahol lehet csak szülésznőt fogadni.
2019. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Debreceni klinikán többen fogadnak fel szülész nőt magába mint dokit, vagy mind kettőt. Nekem fura, h máshol nem lehet.
2019. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ebben semmi fura nincsen. Budapesten a legjobb kórházak létszámstoppot rendeltek el, mert már a csilláron is kismamák lógnak, így körzeten kívülit nem is fogadnak csak akkor ha van fogadott orvosa. Mivel dokit ritkábban fogad az ember, ezért egyelőre így tudják kiküszöbölni, hogy boldog-boldogtalan oda járjon szülni és a körzetes kismamákat emiatt esetleg hátrány érje bármikor is.
2019. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!