Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második gyerek után is jeletke...

Második gyerek után is jeletkezhet a szülés utáni depresszió úgy hogy az elsőnél nem jelentkezett?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam az elsőnél volt enyhébb depresszió, másodiknál a fellegekben jártam. Szerintem lehet fordítva is.
2019. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem függ a gyerekek számától. Kolléganőmnek az első 3 gyereknél semmi baja nem volt, a 4. terhességekor viszont ikreket várt. Azt mondta már szülés előtt szülés utáni depressziója volt, ami annyira durván jelentkezett, hogy fizikai tünetei is voltak, így szülés után intenzív osztályra került.

Minden terhesség más.

2019. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

"fizikai tünetei is voltak, így szülés után intenzív osztályra került."


Depresszióval intenzív osztályra???? Ekkora idióta kamut is rég olvastam már.



Lehet, kérdező. Bármikor előfordulhat

2019. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Siman lehet. Monsjuk szerencsemre elkerult. Az elsonel belecsusztam, de meg isoben eszbekaptam. A masodiknal talan tudatosan probaltam elkerulni minden olyan szitut, ami kivalthatta. Pl az egyedullet hozta ki a nagynal, igy a kicsivel tobbet jarok emberek koze, csavizni, meg szerencsere lekot a nagy, igy meg veletlenul sem eshetek bele ismet.
2019. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog, ami csak első babásokat "érint".

Szülés utáni depressziója az embernek az 5. gyereke után is lehet. Ez nem a szülések számától függ.

2019. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húgomnak a második után volt.
2019. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istennek hála, én sose tudtam, milyen ez, pedig 5x szültem! De nem is szeretném megtudni.
2019. ápr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!