Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a keményedés?...

Milyen érzés a keményedés? Létezik, hogy nekem soha nem volt ilyesmi? 37 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Milyen érzés a keményedés? Hogy kell érteni, hogy "bekeményedik" a pocak? Rengeteget olvasok a keményedésről, de lehetséges, hogy soha nem éreztem még ilyesmit? Vannak ritkán jóslófájásaim, de ezek egyértelműen pont olyanok, mint mielőtt megjön a menstruációm, eszembe nem jutna keményedésként írni le őket. Pár másodperc-perc után szépen elmúlnak.


Köszi a válaszokat!


2019. ápr. 14. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én sem tudtam, hogy milyen. Csak amikor az nst-n láttam a görbét, akkor tudtam, hogy amit eddig éreztem az a keményedés. Nekem olyan érzés volt, mintha a bal oldali bordám zsibbadna.
2019. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt (legalábbis nem tudtam róla).
2019. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nekem sem volt egyszer sem, jósló fájás sem. 40+6hetesen születem, magzatvízelfolyással indult.

A másodikkal sokat jóslóztam már a 36. héttől, egy párszor azt is hittük itt az idő, de olyan keményedés vele sem volt, inkább csak mikor kitolta a popsiját, hátát, de az más. Vele fájásokkal kezdődött, teljesen más volt mint a jósló, egyből tudtam, hogy ez már az igazi. 40+2 hetes voltam akkor.

2019. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érzed, hogy egy hullám szerűen végigfut a hasadon és úgy is marad. Mimtha folyamatosan befeszülne az izom.
2019. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát akkor tényleg nem volt eddig szerencsém a keményedésekhez. Nem mondom, hogy nem örülök ennek.
2019. ápr. 14. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:

A szules napjaig en se tudtam mi az a kemenyedes, sot a joslot a mai napig nem tudom!

A kemenyedes nekem abszolut nem volt rossz, kellemetlen erzes, gondolom a joslo mar kicsit az...

2019. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt a keményedés és ahogy előttem írták olyan, mint mikor megfeszíted a hasizmod. Annyi a különbség, hogy ezt nem szándékosan csinálod és nem tudod leállítani, hanem magától múlik. Esetleg volt terhesen orgazmusod? Na akkor is ugyanúgy bekeményedik a méh. Legalábbis nekem.
2019. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a keményedést úgy éreztem (orgazmus után),hogy kőkemény lett a hasam,és pár perc alatt elmúlt teljesen.
2019. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát én orgazmus után sem érzek semmi különöset, olyan a hasam mint általában máskor is. Ez amúgy nem baj, ugye? Megkérdezem majd a dokit is.
2019. ápr. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!