Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan ez normalis erzes?

Csaszar utan ez normalis erzes?

Figyelt kérdés

A vizites orvost kerdeztem, de lerazott azzal, hogy ezt beszeljem meg azzal a dokival, aki mutott. Marha segitokesz mondhatom. De a sajt dokim meg szabin van, nem is lehet elerni...

Hatha ti tudtok tapasztalatot mondani

Olyan erzes van a hasamban, lent a koldokom alatt, mintha bugyogna ott valami. Mintha pici buborek pukkana ki. Egyaltalan nem faj, csak nagyon fura... verzsakom nem volt mutet utan, kicsit aggodom nincs e vmi gaz odabent...

Erzett vki hasonlot csaszar utan?

Harmadnapos vagyok

Koszonom



2019. ápr. 15. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A puffadás normális, szerintem csak ezt érzed. Meg hát rommá ráncigálták a szerveidet, nem 3 nap, mire visszatendeződik.
2019. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Három napja volt a műtét, persze hogy normális még hónapokig!
2019. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális :)
2019. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj normális. Bélgázok is lehetnek nekem az görcsölt iszonyatosan. Sétálj az segítrni fog.
2019. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!