Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kitalálnál valamit csak azért...

Kitalálnál valamit csak azért a dokidnak, hogy hamarabb megindítsa a szülésed, ha már 40 hetes lennél?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha elég érett lesz rá a babád, akkor meg fog indulni a szülés. Nehéz lehet már a pocakod, sehogyse jó, tùl akarsz lenni a szülésen, találkozni akarsz már a kicsivel. De legyél türelmes. Oka van, hogy nem indult még el kifelé a baba.
2019. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére nem lehet csak úgy "kitalálni" valamit, hogy beindítsa....
2019. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Attolfugg, huvelyi uton szeretnek-e szulni. Ha csaszarral, akkor eleve olyan dokit fogadnek. Ha huvelyi, akkor a szulesinditas kockazatai miatt semmikeppen (a kivulrol adott oxitocin miatti fajdalom, a szoptatas sikertelensegere valo nagyobb arany, a csaszar nagyobb aranya, a gatmetszes nagyobb aranya, stb.). Ezek kozulegyikre semvagyom, en pont, hogy a 42. hetig nem is mennek bele az inditasba, amennyiben a baba jol van, es a fliwmetria eredmenye is jo. Sot, direkt emiattmondok 1 hettel kesobbi idopontot az utolso menzesz datumanak.
2019. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*flowmetria
2019. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Tul sok horrorsztorit olvastam inditott szulesekrol, sajnos egy reszeben volt is reszem, mikir surgettek, nem tervezem meg egyszer atelni. Szoval nem, semmikepp sem.
2019. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha indoka van az indításnak, akkor indítsanak, de ha nincs, akkor ne. Jobb a babának, ha "ő választ" időpontot a születésre.
2019. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.De ilyen szempontból szerintem az orvos dönt, orvosi szempontokat figyelembe véve.
2019. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem


Épp az ellenkezőjét kértem


A terhesség 38-42 hét.

Ha érett lesz rá, akkor elindul


41+1 szültem spontán

2019. ápr. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem indított szülésem volt a 38. héten. Császár lett a vége. Az oxitocinos vajúdás meg brutális volt.

Egyébként sem tudod átverni az orvost. Minden, ami indokolt az indításra objektíven ellenőrizhető.

2019. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Biztosan nem. Jobb a babának ha magától indulnak be a folyamatok. Nálunk pl azoknál is kivárják inkább a természetes indulást és hagyják kicsit vajúdni akiknél biztos a császár egyéb okok miatt, mert sokkal jobban adaptálódik a baba. És ez nem külföld, hanem Magyarország.
2019. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!