Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én dönthetem el hogy császárra...

Én dönthetem el hogy császárral vagy természetesen szülök?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Sok pénzért bármit megtehetsz.
2019. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Korhaz es orvos fuggo. De ha csaszarozni kell eletmentes miatt nem hiszem hogy opcio a tiltakozas.
2019. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
31%
Igen. Az orvos megpróbálhat rábeszélni erre, vagy arra, de a végső szó az anyáé.
2019. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Magyarországon nem te döntöd el, hüvelyi szülés van, ha nincs magas kockázat, vagy valami betegséged ami miatt indokolt a császár. Aztán persze biztos van olyan nödoki, aki jó pénzért talál valami indokot a császárra.
2019. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé nyomós indok kell ahhoz ,hogy császározni kelljen. Ha semmi egészségügyi probléma nem merül fel,akkor nem fognak csak azért,mert te úgy akarod.
2019. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha megbeszéled az orvosoddal előre akkor lehetséges.
2019. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
De, te döntöd el, csak kell talalnod egy olyan orvost, aki vállalja (ezt manapság már nem nehéz) és persze plusz penz. Sajnos Magyarország még ott tart, hogy csak jó pénzért döntheti el szabadon a nő hogyan szeretne szülni...modernebb országokban ez alapvető, hogy ez a kérdés csakis a nő döntése!
2019. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

"Sajnos Magyarország még ott tart, hogy csak jó pénzért döntheti el szabadon a nő hogyan szeretne szülni..."


Kívánságcsászárnál inkább jó pénzért vehet magának szükségtelen műtétet, foglalhat le műtőt, teljes aneszteziológiai és nőgyógyászati teammel együtt! Magánklinikán is a sima szülés olcsóbb...

2019. ápr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Igen, sajnos le van maradva Magyarország. Itt is szerencsére ingyen és bérmentve választhatsz bármit. Császárt, hüvelyit, vízben, zuhanyalatt, fejenállva, stb.
2019. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem azért, mert Magyarországon csak aulyoa zsebbefizetésért választhatod a császár, még nincs lemaradva.


A szülés nem daganatos betegség, vagy vakbélgyulladás, amit gyorsan meg kell műteni, és ezért szerintem a külföldi országok azok, akik le vannak maradva. A magzat a nő méhében nem halálos betegség, igy szerencsérw Magyarországon ingyen csak abban az esetben császároznak, ha sürgős, vagy egyéb okok miatt az anya nem tudja világra hozni természetes úton a babáját.


De amugy ha sok a penzed kerdező, hogy megfizess egy dokit, aki valamit hazudok a papirodra akar a praxisat kockaztatva ezzel, akkor valaszthatsz. De valaszthatod a magankorhazakat is, ott mindenki kap egy kis penzt a hallgatasert, igy a praxis sincs veszélyben.

2019. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!