Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor lesz jobb szekcio után?

Mikor lesz jobb szekcio után?

Figyelt kérdés

5 napja volt császárom, tudom, hogy idő, míg teljesen jó lesz, de ma pl olyan furcsa érzés van a hasamban. 10 percet állok és elkezd fájni, csípni, le kell feküdnöm. Néha igy kidudorodik valami... azt hittem ilyenkor mar azért ez a csípő érzés elmúlik, de nem. Leírnátok a tapasztalataitokat?

Igazából csak tudni szeretném, hogy mikor kell orvoshoz fordulni, mert valami nem oké és mikor normális a fájdalom és a fura érzések.



2019. ápr. 18. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 2 hét volt, mire már nem voltak mozgással összefüggő kisebb-nagyobb fájdalmaim; és kb. fél év volt, mire már nem volt reggelente alhasi diszkomfort érzetem a nagyobb hólyagtelítődés miatt.
2019. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hete műtöttek, nekem már semmi bajom! 1 hét után már csak néha nyilalt bele a fájdalom/égett.. nekem csak az első 3 nap volt durva szerencsére
2019. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Masnap setaltam a folyoson

Mondjuk aznap delutan mar egyedul furodtem le

Na jo de en extran stram vagyok 😁

A legtobben ugy vannak ahogy te ido kell nekik a regeneralodasra


(Teny h tudtam h nagy eselyen csaszar lesz igy re erositettem homeos bogyokkal)

2019. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

#3 Ja, ha így nézzük, akkor én is extrán stramm voltam: 6 órával császár után én is egyedül zuhanyoztam, és aznap éjszaka este 10-től, hajnali 3-ig sétálgattam megállás nélkül a babámmal a kezemben, mert csak úgy nem sírt... Be is véreztem combközépig másnapra. Onnantól, hogy hazajöttünk, 0 segítséggel elláttam a háztartást, és a babánkat.

Amiről én írtam, az a fájdalom, ami bizony mindannak ellenére megvolt, hogy nagyon igyekeztem helytállni. 1-es voltam.

2019. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak első nap volt rossz. Az első császáromnál sokat feküdtem a kórházban, mert elfelejtették mondani, hogy mozogni kell. Bizony 2 hétig éreztem a sebem, nehéz volt minden felülés. A másodiknál tanulva a hibáiból, próbáltam a 6 óra leteltével egyre többet mozogni. Másnap délután már szaladtam. Sokkal hamarabb felépültem, mint az elsőnél.
2019. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is mászkáltam már aznap a kórházban, a csecsemősök nem is akarták elhinni hogy az aznap reggeli császáros vagyok.

Na de kérdező a kérdésedre válaszolva, 5 nap alatt még ne várj csodát, én még nem fordulnék orvoshoz. Az első napokban nekem is csípett. Mindenképp várj még, mert hidd el napról napra jobb lesz!!!

2019. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!