Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni betétbe bele...

A szülés utáni betétbe bele lehet pisilni?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy valaki bepisilt szülés után?
2019. ápr. 18. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Az egy másik fajta betét, amire te gondolsz.... :) Amúgy nem jellemző és nem is érdemes belepisilni.
2019. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Semmiképp se pisilj bele.
2019. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Tenna pantset használtam a kórházban és bizony nem csak praktikus és higiénikus volt, de mikor másnap reggel kimentem pisilni... hát mondjuk úgy nem értem ki. Mindent felfogot. Mondjuk nem teszteltem mennyit bír, de egy teli hólyagnyi elfért benne. Én akkor rögtön cseréltem. Utána is előfordult még, hogy “balesetes” voltam. Persze az idő és a regenerálódás haladtával egyre kisebb mértékben.

A tesó születése után is tuti ezt fogom használni.

2019. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Direkt azert ne pisilj bele az esetleges fertozesek miatt, de ha becsuszik az nem gaz.
2019. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Inkontintinencia a szülés következtében sok nőnél kialakulhat. A szülés után idővel rendeződnie kell- hosszú hónapok. És a Tena pl bírta a tüsszentés, köhögés, nevetés következményèt.
2019. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ milyet vettél, ha tena szerűséget, akkor gyakorlatilag inkontinenciára van... de azért ha nem muszáj ne pisilj bele tényleg a fertőzések miatt.
2019. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
A szülés utáni betét az az erős vérzés felfogására van, nem arra hogy belepisálj. Miért nem tudsz kimenni wcre?
2019. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után olyan szinten nem tudtam szabályozni a pisi dolgokat, hogy nem egyszer nem jutottam el a wcig és hát igen.

Tena Ladyt használtam én is és “egy csepp sem ment ki”.


Persze nem erre való, ha ilyen megtörténik, azonnal cserélni kell.

2019. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!