Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császárosoknak császár után...

A császárosoknak császár után pár órával milyért kötelező felkelni az ágyból?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Hogy ne kapjanak trombózist, és ne hagyják el magukat. 1/2 1-kor volt a császárom , háromkor már sétáltam. Másnap reggel mentünk haza (külföld)
2019. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Van egy olyan is, hogy 6 órán keresztül nem emelheti fel a fejet az anyuka. Nálad akkor ez hogy volt? :)
2019. ápr. 20. 08:37
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem azonnal kötelező felkelni, hanem másnap reggel legkésőbb. Mondjuk én hajnal egykor szültem de ugyanúgy fel kellett kelnem 6-kor mint azoknak akik előző nap napközben szültek.

Az epidurális érzéstelenítés miatt szokták mondani hogy 6 óráig ne mozgassa a fejét.

2019. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
miért...
2019. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek egy asszonyt,akinek az édesanyja a 6 heti fekvés után,felkelt az ágyból és az újszülöttel a karjában elterült a földön majd meghalt mert emboliát kapott. Nagyon régi eset,mama meséli mindig,mondta hogy szülés után mihelyst lehet én is kezdjek mozogni,sétálni.
2019. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Első vagyok kérdező , ahol élek ott modern epidurál van , 20 éve volt ez az elavúlt szer , hogy nem emelhető fel a fej. Otthon nem tudom mi van ott még nem volt császárom.
2019. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Az anya szempontjából: trombózis, embólia megelőzése miatt. A korábbi mobilizáció gyorsítja a gyógyulást.

Baba szempontjából: el kell látni. Ha gyereked születik, már nem Te vagy az első...

2019. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden műtét után a lehető leghamarabb fel kell kelni az ágyból, a szövődmények megelőzése miatt, amit már írtak.
2019. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11:40-re lett meg a lányom. 22-kor fel kellett állnom. Hát,a mai napig emlékszek rá,pedig 3 éve volt...azt hittem,ott meghalok..
2019. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem mérték a 6 órát műtét után, és igen, epidurális érzéstelenítő után nem szabad megemelni a fejet. Sajnos az első császáromnál véletlenül megemeltem a fejem és fájt is rá pár napra piszkosul. Amúgy nem is tudnál felkelni előbb, mert nem érzed a lábaid. Mikor elkezdtem érezni mozgatni kellett kicsit.
2019. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!