Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Háborítatlan szülés szeretnék....

Háborítatlan szülés szeretnék. Érdemes magánkórházba menni?

Figyelt kérdés
A körzetesben az első szülésemnél azonnal rámkötötték az oxitocint, ahogy bemenetem (7 perces fájások, elfolyt magzatvíz, fogadott szülésznő - pedig mondtam előtte, hogy nem szeretnék ilyesmit). Aztán gátmetszés meg kitenyerelés lett belőle, szerintem nagyon siettetek (5 órával érkezés után már megvolt a Baba) Szeretném ezt elkerülni a másodiknál, ha lehet. Mi a jó megoldás? Magánkórház? Vagy várjak tovább, és csak 3 perces fájásokkal menjek be? Egyéb tipp? (újra szülésznőt fogadni nem szeretnék)
2019. ápr. 20. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra szeretnél menni akkor magankorhaz de ott sincs garancia arra h jó élmény lesz..
2019. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
😀 Én pont ezt a kérdést tettem fel csak fordítva. Fogadott dokim volt aki péntek du megvizsgált... Oo anyuka reggelre baba. De ő azért szépen hazament. Vasárnap reggel megkérdezte hogy én még mindig ott vagyok majd megcsászározott. Durva 2nap volt. Én nagyon hajlok a magán felé... Ezt tanácsolom neked is.
2019. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kórház és dokifüggő. Nem feltétlen kell magánba menni, no meg az sem garancia semmire.
2019. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3at államiban szültem magán orvossal, de nem jött össze. Pedig jó is lehetett volna. De megis hianyérzetem maradt. Pl Volt, hogy 6 rezindens jött be menet közben a beleegyezésem nélkül. Nekem kellett kizavarni őket. A lámpa kivilágitott a szemem, gátmetszes feleslegesen, megadott pózban, beleszolssom egyszer sem volt. Szívem szerint az othonszüles mellett döntöttem volna, de a biztomsagra mentem.

A 4.et magánba szülöm az tuti, ahol "otthonszülést kórházi körülmények között" et ígérnek.

2019. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!