Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig fogok még "kinlódni"?...

Meddig fogok még "kinlódni"? Már lelkileg rossz? Szerintetek?

Figyelt kérdés

40 hetes terhes vagyok.

Tegnap és tegnapelőtt 9 perces folyamatos fájásaim voltak, derekám majd leszakadt.

2222 a méhszájérték, doki várja, hogy hívjam amint 5 percesek lesznek. Ma semmi. Elmúlt minden fájdalmam.

Első babát 41 héten indítani kellett. Brutál volt, nem nagyon szeretnék megint így járni.

Nagyon nehéz már járni is, be van dagadva mindenem. Ingerült vagyok



2019. ápr. 21. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan szülni fogsz, nyugodj meg.
2019. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintünk, mi? 42. hetes a terhesség, gyerek még nem maradt bent.
2019. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem... Szültél már egyszer. Gondolom sejtetted, hogy most sem egy wellness-ezésre készülsz.

De gondolom azért írtad ki a kérdést, hogy sajnáljunk, úgyhogy kérdező: én sajnállak és együtt érzek veled. Már nincs sok hátra, kitartás!

2019. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintunk nagyon max meg 2 hetig fogsz szenvedni.
2019. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látom, megint a "kedves anyuka réteg" került elő az oldalon :D:D A gyerekeiknek biztos jó lehet otthon velük 0-24.
2019. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó igen, anyukák és nem anyukák járnak ide, nem jósok varázsgömbbel és látók a jövőbelátás képességével.

Szóval a kérdésere a helyes válasz, higy meddig fog még szenvedni, amig meg nem szüli a babáját. Szerintem. Ez max 2 hét.

2019. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Akármikor beindulhat! Kitartás!
2019. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!