Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszaros sebnel ez normalis?

Csaszaros sebnel ez normalis?

Figyelt kérdés
Konlretan a sebemnek egy kn 2-3 centis pontban tok kemeny a bor vagy nem tudom mi. Onmagabam nem faj meg semmi, csak furcsa. Raadasul nem vagyok benne biztos h vegig ilen volt, mintha csak tegnap ota lenne ilyen. De mar nem tudom, lehet megis ilyen volt😩 Nem baj h ott meg van kemenyedve? Volt masnak is ilyen? 7 napja volt a csaszar

2019. ápr. 22. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor van baj, ha gyulladásos tünetek is van: piros, váladékozik, nagyon meg van duzzadva.
2019. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül a külső varrat alatt érzed,az szerintem a belső varrat lesz, ami olyan kemény, nekem is az volt, sőt igazából most tapogattam meg, kicsit még mindig kemény. Hét hete császároztak, kontrollon nem mondták, hogy gond lenne.
2019. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nekem fuggolegesen vagtak a mehemet ezert gyanakszom arra, hogy nem a belso varrat🤔
2019. ápr. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!