Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki ajánlana Bács kiskun...

Valaki ajánlana Bács kiskun megyében nőgyógyászati magánrendelést?

Figyelt kérdés
Sziasztok magán orvost keresek Kecskemét-Csongrád környékén aki lelkiismeretesen megvizsgál és reális összeget kér el. Első kisbaba lesz és még csak tesztet csináltam megköszönném a tapasztalatokat.

2019. ápr. 24. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr Szendrey Ferenc Kiskunfélegyházán rendel,de Szentesen dolgozik a korházban. Biztosan van Szentesen vagy Csongrádon is rendelése. Nagyon lelkiismeretes,korrekt és kedves. 8000-12000 ft a rendelése.


Dr.Csuka Ferenc Kecskeméten rendel,ő is elismert orvos,nagyon jó szakember.

Nála azthiszem már 12000ft a magán,de ő olyan elfoglalt hogy 2 havonta HA tud adni időpontot. 1 év alatt 3x mondta le,így kerültem Szendrey Dr.Úrhoz,aki 1 héten belül ad időpontot magánba F.házán. Nem sokan tudják hogy van ott rendelése.

2019. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baja messze lenne? Bárdos Erik szerintem reális árat kér.
2019. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Holnap fel hívom Szendrei doktor urat. Igen sajnos baja már elég messze lenne de azért köszönöm
2019. ápr. 24. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Szendreinek rengeteg mühibapere van... Kollár Lilláról pl mindenki hallott, aki Félegyházi. Nem véletlen fogyatékos az a kislány. De amúgy az ismerősöm is majdnem kinyiffantotta, neki az egyik petefészkét el kellett távolítania, de nem varrta el rendesen és bevérzett. Egy másik ismerősöm magzatát meg vízfejűnek ítélte, de semmi baja a kisfiúnak, azóta 6 éves. Úgy volt bevonják az engedélyét és nem vezethet szülést. Ja és szereti visszahívogatni a szép lányokat. Én egy időben hozzá jártam, de mikor elkezdtem hallani róla dolgokat kerestem mást mikor terhes lettem. Én Csuka Ferencet ajánlom, nagyon jó orvos, Kecskeméten rendel, 2 gyereket szültem nála. Valamint az se hátrány, hogy a kecskeméti kórházban dolgozik, Szendrei a Szentesiben.
2019. ápr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csuka amúgy 13000-et kér és minden hónap 20-a körül írja ki az időpontjait, weboldalon tudsz nála bejelentkezni
2019. ápr. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!