Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődött valakinek a szülés...

Kezdődött valakinek a szülés levertséggel, gyengeséggel, enyhe hányingerrel?

Figyelt kérdés

Tegnap még ügyeket intéztem, egész nap talpon voltam, teljesen jól voltam és éjszaka is nagyon jót aludtam. Ma megmozdulni sincs kedvem, kedvetlen, émelygős, étvágytalan, gyenge vagyok. Magzatvíznek, fájásnak nyoma nincs, jóslók vannak csak, de az már hetek óta. Baba jól van, tegnap voltunk nst-n, mocorog most is.

Szerintek lesz valami belőle? Indult valakinek így? Az erős front miatt tartottam esélyesnek a mai napot.

39+5 kismama


Köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 4. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igy kezdodott. Ezt betudhatod ennek a hulye idonek is, az is megkavarja nem csak a kismamakat de babakat gyerekeket felnotteket is. En is nyomott vagyok ma, de nem vagyok terhes. Tudni fogod ha eljott az ido.
2019. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!