Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szules utan kozvetlenul,...

A szules utan kozvetlenul, illetve a kovetkezo napon mennyit chateltetek/facebookoztatok/neteztetek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 4. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Semennyit.
2019. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Értesítettem a baba születéséről az ismerősöket Messengeren. Nem mértem időben, hogy mennyi volt, de annyit töltöttem neten, amennyit "muszáj" volt ezügyben, mert eléggé szét voltam esve, császár volt.
2019. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Másnap küldtem néhány fotót a férjemnek messengeren.
2019. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Nyücü ***** válasza:
74%

Szinte semmit.

Páromnak küldtem pár képet a piciről pár mondatot beszéltünk minden este es ennyi.Nemigazán azon jár az ember gondolata akkor :)

2019. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Telefonáltam a közeli családnak és küldtem néhány képet messengeren a férjemnek.
2019. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Én sokat. A lányok aludtak mindketten, elsőre 2 szobatársam volt, de mindkettő elég magának való, nem lehetett beszélgetni. Másodjára meg egyedül voltam a szobában, alig szült akkor valaki.
2019. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Páromnak és anyukámnak küldtem képeket a kicsiről. Meg beszéltem parommal, hogy mikor jön be. Ennyi. Nem volt se kedvem se erőm többet. Szobatársammal sokat beszélgettünk.
2019. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Éjszaka 11-kor megszültem a lányom, utána különválasztottak minket, engem meg betoltak az egyik szülőszobára, mert nem volt máshol hely a kórházban. Alapból elég rossz alvó vagyok, a szülést követően egyáltalán nem tudtam aludni, szóval egész éjszaka gyakoriztam, meg olvasgattam.

Másnap sikerült bejutnom egy VIP szobába, ahol volt egy szobatársam is. Főként beszélgettünk, de néha neteztem is egy kicsit.

2019. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Semennyit. Másnap a páromnak küldtem fotókat messengeren. Azóta is minimálisan netezek, a gyerek, főzés, háztartás stb az első (2 éve).
2019. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

3 éve semennyit, net se volt a telefonon.

Idén igen, messengeren küldtem szét a képes értesítőt a baba érkezéséről, plusz néhány e-mail is ment. Első éjjel nem tudtam aludni. Utána nem neteztem

2019. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!