Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülési fajasok lennenek?...

Szülési fajasok lennenek? Tegnap este voltam az ügyeleten magzatviz szivárgás gyanú miatt, de kiderült h nem az igy haza is johettem. Hajnalban elkezdtem enyhén verezni reggel be a korhazba ott mondtak h 1 ujjnyi a van tagulas.

Figyelt kérdés
Mar delelott óta érzek egyre erősödő fajasokat, de hol rendSzeretem pl 20percen keresztul 5perces volt majd 6-7 -10-12 vissza 5 aztan 20perc kimaradás majd kb elorol az egesz.. tapasztalatokat kérnek kinek hogy voltak a fajasok es mikor mentetek be a korhazba? :)

2019. máj. 5. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi előjel nem volt, az első fájást követő 1 óra után indultunk a kórházba. Nem volt 6 óra hossza mindennel együtt.
2019. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont így volt. 2nap szenvedés után megcsászároztak.
2019. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem reggel 6ra kell mennem mert ma vagyok 40+1 es holnap indítják de feleslegesen nem szeretnek megint bemenni.. :/ kedves utolso válaszoló neked is rendszertelenek voltak?
2019. máj. 5. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelenek voltak a fájások, de fokozatosan erősödtek. Éjfélkor kezdődött, 5kor mentünk be (3 ujjnyi voltam), 7kor elfolyt a víz 8.20-kor megszületett a lányom. A fájások az utolsó percig nem rendszereződtek, még a víz elfolyása után sem. 7-2-5-3 percre jöttek, össze vissza. Zuhányzás után sem lett rendszeres, pedig 2x is tusoltam, 1x itthon, 1x a kórházban.
2019. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, pont ahogy leírtad... Most jót mosolyogtam én is 40+1voltam
2019. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanigy volt!

Ejjel bementunk, mert azt hittem, szivarog a viz. Mrgvizsgaltak, utana vereztem es par oraval kesobb enyhe fajasok jottek rendszertelenul egesz nap, de egyre erosodtek.

Ejjel 3kor indultunk vissza, akkor mar nagyon fajt. Vegul fel 6kor mentem a szuloszobara, 12 utan lett meg a kislanyom :)

(2. baba)

2019. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság Kérdező?
2019. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat! Vegul bementunk a korhazba es kiderült h mar szivárog a magzatviz másnap negyed 10kor mar a kezemben tartottam a kislanyomat! :):)
2019. máj. 11. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget nektek! Jól tettétek, hogy bementetek.
2019. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szepen!:)
2019. máj. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!