Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik fájdalmas menstruációval...

Akik fájdalmas menstruációval küzdöttek, első baba után milyen volt a havi vérzés? Változott valami?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 09:05
1 2
 1/12 Andizsuzsi ***** válasza:
45%
Lényegesen jobb lett.
2019. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem mindig hatalmas fájdalommal járt a menstruáció, a gyerek születése után mintha elvágták volna.. Van, amikor görcsölget még, de azt már röhögve kibírom.
2019. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Szülés előtt minimálisan görcsöltem simán bírtam gyógyszer nélkül.Szülés után az első 2 napban majd belepusztulok,nem győzőm a görcsoldót szedni és az első 2 napban dől belőlem a vér,sima betét nem is elég pld.Lassan 2 éve szültem, reméltem, hogy visszaáll minden az eredetire, de sajnos nem.:/
2019. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Szülés előtt volt olyan, hogy 3 napig dolgozni se tudtam menni, ha igen, több gyógyszerrel birtam a napot, ami csak enyhítette a fájdalmat.

Szüles után már csak az első nap volt elviselhetetlen, a többi nap észre sem vettem, hogy menstruálok. Ja és rendszereződött. Az előtte 25-40 napos ciklusom 28 napos lett, órat lehetett hozzá állítani.

2019. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Szülés előtt minden hónapban egy nap konkrétan kiesett, ha tehettem inkább be se mentem dolgozni pl.

Mióta a fiam megszületett görcsölgetek, néha jobban is, ha zavar veszek be egy advilt. Ennyi. Mérföldekkel jobb lett.

Remélem így marad második baba után is.

2019. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Első baba után nem változott, második baba után nem görcsölök annyira, viszont a vér mennyisége jócskán megduplázódott. :/
2019. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Ég és föld. Régen olyan durva menstruációs görcseim voltak, hogy minden hónapban pár napig még hánytam és a hasam is ment olyankor. Egymás után kapdostam be a görcsoldókat. Nem egyszer volt hogy volt közepén meg kellett állnom mert olyan erős menstruációs görcs tört rám hogy összehúzott a fájdalom. Emiatt a vajúdás is sokkal jobban tűrtem, csak kicsit volt rosszabb mint a legerosebb mensi görcsöm. Szülés után első menzesz úgy jött meg hogy minden fájdalom nélkül egyszer csak véreztem. És azóta eltelt másfél év, minden hónapban úgy jön meg hogy egyszer csak látom mikor wcre megyek hogy vérzek. Ami egyébként néha már gondot is okoz, régen éreztem előre hála a görcsöknek hogy mikor fog megjönni így fel tudtam rá készülni :D most meg volt olyan hogy a bolt közepén éreztem hogy valami elkezdett csurogni alul..... Hát igen az volt.... Most totál nulla görcs, csak 6 napig vérzek és ennyi. Pedig spirálom van, ami a többség szerint még pont hogy felerősítené a görcsöket, de nekem még így is semmi. Totál semmi :) egyébként így volt ez anyukámmal és nővéremmel is. Ők is durva mensis görcsökkel szenvedtek, mindkettejüknek fényévekkel jobb lett szülés után.
2019. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*bolt közepén
2019. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem mindig nagyon rossz volt, majd első gyerek szülése után egy évig szünet, majd észre sem vettem, szednem sem kellett semmit, mehettem mindenhová... majd jött a második, őt is sokáig szoptattam, 2 év szünet, de aztán úgy a 3-4 alkalom után egyre rosszabb lett olyan két évig (semmi nem használt, rosszabb volt, mint vajúdni, sőt 2-3 napig aludni sem tudtam) és most egy fél éve kezdett javulni.
2019. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szülés előtt amikor megjött az első napon én teljesen offon voltam. Hánytam, volt hogy sírtam a fájdalomtól és kettesével szedtem a Cataflamot majd egész nap aludtam ha tehettem. Semmi orvosi indokot nem találtak egyébként. Miután megszületett a babám teljesen megváltozott. Beállt 28 napra az addigi 30-31 helyett, szinte egyáltalán nem fáj csak érzem a méhem az első napon és a vérzés egy kicsit erősebb de mivel kelyhet használok így ez nem annyira kellemetlen.
2019. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!