Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. héten túl 2111-es méhszáj...

40. héten túl 2111-es méhszáj nagyon rossznak számít? Van remény, hogy indítás nélkül indul a szülés?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél van, hogy a méhszáj csak a szülés előtt szinte közvetlenül rövidül meg, nem kell ezért aggódni. :) A következő gyereknél meg az lesz a gond, hogy már a 2x. héten puhul és rövidül a méhszáj.
2019. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó... Engem 1222-vel is indítani kellett.
2019. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En szerintem total zart voltam.

Inditas nelkul szultem 40+4en. Igaz, jo hosszu szules volt, de nem hinnem l, h "csak" ezert...

2019. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30 hetesen 2111, 40+4 2ujjnyi. Aznap nagyon megvizsgáltak.. Hajnalra baba lett belőle. Szóval bármi lehet. Éppen hogy de megúsztam az indítás.
2019. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az utolsó pillanatig teljesen zárt voltam, aztán pár óra alatt megnyílt, szóval semmit nem jelent, a hormonok intézkednek, ha itt az idő.
2019. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az első gyereknél van, hogy a méhszáj csak a szülés előtt szinte közvetlenül rövidül meg"

Khmm, nekem fordítva volt, szoval ez sem jelent semmit.

Első gyereknél már hetekkel előtte nyitva volt.

Többinél kizárólag, mikor már beindult a szülés!

De a 40. héten kérdező már semmi nem lehet rossz ami a méhszájat illeti, mert tkp semmit nem jelent. Szerintem inkább jobb, mintha tök zárt lennél, mert legalább ennyivel előrébb vagy!!!

2019. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!