Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy van ez?

Szülés után hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A babának már a szülőszobás csomagba tegyünk be otthonról ruhát és majd azt fogják rögtön ráadni? Az utána lévő napokban pedig amikor elviszik fürdetni mindig elkérnek tőlünk egy egy bodyt rugdalózót? Első baba lesz nem tudom hogy mennek a dolgok, előre is köszi :)
2019. máj. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk egyből kórhàzi ruhát adnak rá, de lehet bevinni sajátot és később àt lehet öltöztetni

(Én nem vittem, csak a párom hozott mikor mentünk haza, jobb volt hogy addig sem gyűlt a szennyese)

2019. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Korhazfuggo. Nalunk vihetsz be de nem kérik el, ok adnak ra "ottanit" a napi vizit utan, ha te akarod atoltoztetheted. (en pl nem akartam)
2019. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kórházfüggő, rá kell kérdezni! Van, ahol csak kincstári ruhába öltöztetik, van ahol ha akarsz, vihetsz. Nálunk például semmilyen ruhát nem adnak, a szülőszobán le kell adni egy szett ruhát amibe majd öltöztetik az aranyóra után. Nekünk ahogy kérik: ujjatlan/rövidujjas body+hosszú ujjú rugi+sapi+pléd VAGY hosszú ujjú body+ujjatlan rugi+sapi+pléd VAGY pléd helyett pólya, illetve ha nincs lábfeje a ruginak akkor zokni. Nekem egy szett 50-es és egy szett 56-os van becsomagolva, de mivel tegnapra voltam kiírva és a picúr még mindig bent hetel, lehet az ötvenest kiveszem :D
2019. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyen nálad ruha! Mikor az èn lányom született,egyik alkalommal úgy hozták meg fürdetésből,hogy nem jutott rá rugi! Egész èjjel takargattam,nehogy megfázzon...másnap reggel hozott be a férjem ruhát neki.
2019. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sote 1en fürdetéshez elkérték a saját ruhát, saját pelust, és abban hozták vissza.
2019. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kórház függő. Van ahol a szülőnek kell vinni a ruhát van ahol meg nem adhatsz rá sajátot, csak mikor viszed haza.
2019. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!