Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány óra vajudásig lehet...

Hány óra vajudásig lehet császár nélkül szülni meg, hányas szemüveg lencséig?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

4-5perces fajasoktol merve 22orat vajudtam, eleve a patologian voltam, tudtak rola az elejetol kezdve, termeszetesen sikerult szulnom, de volt szulesznom, ha orvosom lett volna 99% h nincs ennyi ideje ram. (Igaz, a szulesznonek is vegigvajudtam a muszakat, aztan maradt meg ott velem plusz 5-6 orat)


Szemuveget nem tudom, nekem csak 1es kell....

2019. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen, hogy szemüveg miatt császár? Szemüveges vagyok de még egyszer sem merült fel a császár lehetősége senkiben...
2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Anyukámnak -6 szemei vannak és két gyereket szült hüvelyi úton. A vajúdást nem tudom de gondolom ha az oxy és semmi más nem segít és indítja be a tágulást akkor császároznak.
2019. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kórház függő. Van ahol nem számít a szemüveg semmilyen szinten és ameddig a babának nem esik a szívhangja és nem kezd el leválni a lepény, addig vajúdsz ameddig bírod/akarsz. Természetes szülés párti kórházakban a 36-48 óra sem ritka ha anyuka is bírja.
2019. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki rövidláto annak kötelező szemvizsgálaton részt venni,ahol megmondják ellenjavalt e a hüvelyi út. Ennyi. De nem feltétlen dioptriafüggő ez
2019. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 5 órán át tartó 2 percesek után lett császár.
2019. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én rövidlátó vagyok és a világon senki nem küldött el semmiféle kötelező vizsgálatra...
2019. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Magzatvíz szivárgással indult az első szülésem. A vajúdás 18 óra volt. -6 és -2-es a szemem.

Ne aggódj, nagyon kis százalékban van, hogy a szem miatt császároznak, és nem a dioptriától függ.

2019. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az 5 írta! A szemfenék állapotától függ.

Régen -5 dioptria volt a határ és több szülészben ez megragadt, ezért beszélj az orvosommal.

Rólam a -8-as szememmel szemészeti véleményt kértek és mivel rendben volt a retinám, kaptam is papírt, hogy szülhetek.

Ha ilyet szeretnél, a szemészt is jól válaszd ki, haladó intézményeket pl egyetemi klinika, fiatal vagy a szakmát követő orvost válassz.

2019. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaj bocs: orvosoddal.
2019. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!