Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora lehet a nyákdugó?...

Mekkora lehet a nyákdugó? Létezik, hogy még mindig az?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elnézést a grafikus leírásért, de első babás kismama vagyok és most egy kicsit kétségbe estem.

40 hetes vagyok. Ma kora hajnalban mikor pisilni mentem, találtam a papíron egy jó nagy darab (8-10 centi hosszú, 2-3 cm széles), kocsonyás állagú, nagyon picit véres masszát, egyértelműen a nyákdugó volt, már amennyit tudok róla, eltéveszthetetlen volt. Majd a reggeli mosdóba menetelkor szintén, sőt, most az előbb is szembetalálkoztam egy ekkora, sőt, picit nagyobb darabbal!

Lehet ilyen nagy a nyákdugó, vagy ez mégis valami más? Minden képen amit láttam, ennél sokkal kisebb. Vasárnap nem zavarnám feleslegesen a dokimat, ha nem muszáj. Fájásaim nincsenek, magzatvíz nem ment el, picúr mocorog.

Szerintetek?

Köszönöm a választ!


2019. máj. 12. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez mind a nyákdugó. Nekem szülés előtt jött folyamatosan ahogy tágult a méhszájam. Utána nem sokkal beindúltak a fájások is és még akkor is ürült némi tágulásos vérzéssek együtt.
2019. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egèsz nap ilyen volt, tâgulàsos vërzès fàjäsok nèlkül este 7 fele èreztem elöször fàjàst, ëjfëre ërtem korhàzba hâromnegyed 4 kor megszületett a fiam
2019. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!