Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baján meddig engedik a túlhord...

Anett28 kérdése:

Baján meddig engedik a túlhordást?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, ki az orvosod.


Ha nincs orvosod, akkor betöltött 40. héten befektetnek, de a 42-t simán ki lehet bekkelni, csak határozottnak kell lenni.

2019. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15én töltöm a 40.hetet és be kell feküdjek de csak azért mert minden nap kéne bejárni és nem bajai vagyok.De amúgy minden oké.Ha mondom hogy én inkább bejárok akkor nem muszáj bemennem?
2019. máj. 13. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bajai, akkor szerintem ragaszkodnak a bentfekvéshez. De persze azt csinálsz, amit akarsz, saját felelősségre. Jogod van hozzá. Én mondjuk 40. hét után már ezzel nem kockáztatnék, jobb, ha mindig ott van kéznél az orvos.
2019. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41.heten indítanak minden féle képpen.
2019. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szvsz ninc solyan, hogy mindenféleképpen. 42. hétig normál terhességről beszélünk, nem túlhordásról. Így csak a határozottságon múlik, hogy az emberre rá tudják-e erőszakolni vagy sem. Ha nincs különösebb oka, biztosan nem engedném 41. héten még indítani.
2019. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem muszáj bent maradnod. Felnőtt ember vagy és nem börtönbe készülsz. Az indítás is teljesen felesleges, ha minden rendben van veletek.
2019. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt írtam le, amit az orvos mondott az utolsó szülésemkor(4 hónapja lesz 31.-én).
2019. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ragaszkodtak a befekvéshez,úgyhogy reggel megyek.😕Remélem a picúrom nem akar még 1 hetet kihúzni és most már kibujik.

Köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 14. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
A te döntésed továbbra is, nem kötelezhetnek semmire. Remélem minden rendben lesz veletek!
2019. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!